Domácnost vs. muži

47
23.5.20 21:14

Domácnost vs muži

Pomáhali Vám vaše drahé polovičky s domácnosti v těhotenství i mimo něj? Jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1028
23.5.20 21:18

Jasné i teď co jsem těhotná i předtím.. kolikrát jsem si přišla, že snad bydlím z další ženskou, přišla jsem domu po dvanáctce a doma uvařeno, vyžehleno a vypráno, můj zastává názor, že nejsem služka a on není malý kluk po kterém bych musela uklízet, nebo není tak blbý aby neuměl zapnout pračku :D. Takže dělá vše - vari, pere, uklízí atd.

Příspěvek upraven 23.05.20 v 21:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
23.5.20 21:18

Nastesti mam normalniho chlapa, ktery se neboji stoupnout k plotne, vzit vysavac, vynest kos, prevleci postele.. Takze ano pomahal, a ted s ditetem pomaha i vic. Bere si malou sam ven, coz me taky dost ulevi..mam klid na poradnejsi uklid, a i se u toho celkem dokážu zrelaxovat, nemusim odbihat a mit oci i na zadku.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12349
23.5.20 21:20

@Vikji. Jo. Normálně, před těhotenstvím, při něm i po porodu. Uvaří, uklidi, vypere, nádobí umyje, nákup udělá. V domácnosti jsme oba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10835
23.5.20 21:22
@Vikji. píše:
Pomáhali Vám vaše drahé polovičky s domácnosti v těhotenství i mimo něj? Jak?

Jasne. I po 15 letech manzelstvi :)
Vlastne nepomaha. Spolecne se podilime :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
23.5.20 21:23

I u nás to samé. Před těhotenstvím i teď, když už jsem vlastně na konci, celou dobu pomáhá jak to jde. Až ho kolikrát musím vyhánět :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
23.5.20 21:24

Tak to vám závidím.. Já jsem na nemocenské, kvůli korone raději, ale pořád spím a je mi docela dost často špatně a tak na úklid prostě nemám sílu ani náladu.. Obzvlášť, když vidím, že pomyju ráno a večer je to, jako by tady byl večírek.. Můj přítel není schopný si po sobě ani utrit linku, když ji zaprasi, uklidit si oblečení apod.. Už toho začínám mít plné zuby. Strašně mi sliboval, že nebudu na vše sama a že mi chce pomáhat, ale nedočkala jsem se. Maximálně vynese odpatky. Nedokážu si představit, jak to bude vypadat, když porodím..je toho samozřejmě více… Co mi vadí nebo čím mě štve..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16380
23.5.20 21:25

Ne, nepomáhá. Skoro všechno zmákne sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6225
23.5.20 21:30

Před, během, po i dávno po. Něco dělá sám od sebe, o většinu si říkám. To je podle mě v pořádku. Neumíme spolu komunikovat telepaticky. Když po něm něco chci, nemám problém ho o to požádat. Zmákne všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
604
23.5.20 21:32

Ne, nepomáhá, protože to není moje domácnost, ale naše společná. Tedy děláme oba vše, co je potřeba. Když je jednomu špatně, postará se o něj ten druhý a udělá, co je třeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
23.5.20 21:32
@Vikji. píše:
Tak to vám závidím.. Já jsem na nemocenské, kvůli korone raději, ale pořád spím a je mi docela dost často špatně a tak na úklid prostě nemám sílu ani náladu.. Obzvlášť, když vidím, že pomyju ráno a večer je to, jako by tady byl večírek.. Můj přítel není schopný si po sobě ani utrit linku, když ji zaprasi, uklidit si oblečení apod.. Už toho začínám mít plné zuby. Strašně mi sliboval, že nebudu na vše sama a že mi chce pomáhat, ale nedočkala jsem se. Maximálně vynese odpatky. Nedokážu si představit, jak to bude vypadat, když porodím..je toho samozřejmě více… Co mi vadí nebo čím mě štve..

Mám to stejně. Když se nepripomenu s odpadkama tak ani ty nevynese. Linku taky neuklidí, protože je na všechno čas a neví jestli ji náhodou do večera ještě nepoužije :woman_facepalming_tone3: přece to nebude uklízet 2× :zed:
Když mu řeknu ať s něčím pomůže, tak to jo, ale není to hned. První se dodívá třeba na film, ale já když něco chci, tak to chci hned a bez čekání. Takže si to raději udělám hned a sama a mám klid.

Příspěvek upraven 23.05.20 v 21:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
23.5.20 21:35

@Tableta tak to já můžu říct, aby si uklidil věci a udělá to až jak si vzpomene.. Ale třeba co se týče nádobí, schválně už druhý den nepomývám a čekám, jestli ho napadne to udělat.. Vysavač? To mu nic neříká.. Jemu je úplně jedno, že je od psa na zemi milion chlupů… Chodí v cuklich a má to v paži..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12867
23.5.20 21:38

Nepomáhá, domácnost je obou. Navíc žil dobu sám a jaksi ví, že se prach a drobky samy nevypaří, nádobí se do skříně nenaskládá čisté samo, stejně tak prádlo se záhadně neobjevuje ve skříni čisté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3721
23.5.20 21:39

Jsme na dome, takze chlap dela chlapske prace. Kdybychom byli na byte chtela bych to po nem. Ale po pravde tehotenstvi na neschopence, pokud neni z hlediska predcasneho porodu nevnimam jako nemoc… takze pokud bych byla doma, asi bych nepotrebovala pomoct s domacimi pracemi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
23.5.20 21:39

@denula1 přesně tak.. Taky mě to dožene k tomu že se na to prostě už dál nedokážu dívat a tak to stejně zase uklidím já i když je mi třeba blbě. Ale už toho mám plné zuby.. Jsem na nemocenské on má co dva týdny v práci volno, dělá osmičky a chodí za kámošema ven apod… A když přijde domů, tak se zmuze akorát na to, pustit si plejko nebo film, udělat si jídlo, ale už to po sobě neuklízet..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama