Lezení v šesti měsících??

17.7.19 15:30

Lezení v šesti měsících??

Ahoj dnes jsme s půlroční dcerou byli na kontrole a doktor řekl že když nebude malá lezt do osmého měsíce půjdeme na řezanky..jak mám malé pomoct? hraju si ani dávám jí do sedu na bříško motivují ji zrackama Apod nejaky rady a tipY? poraďte prosím a jak jste to měli vy???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Tazvesnice
17.7.19 15:32

Nam se ditko rozlezlo pred osmym mesicem a dle dr to bylo docela brzy :nevim: nejak nechapu ten tlak pediatra :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
903
17.7.19 15:32

@Jankristyna?? 8o 8o mě malá začala lézt v 8,5 měsících, buď v klidu, některé děti ani nelezou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6477
17.7.19 15:33

Prosím tě nech ji, každé dítě je jiné, má jiné tempo tak kam spěchat. Pokud sama nesedí tak ji proboha neposazuj. Třeba je jen linejsi a za měsíc už ti bude lozit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.19 15:40

Kamarádčina dcera začla lézt až skoro v 11 měsících…byla ve všem pomalejší, ale ve dvou letech už je ve všem o srovnaná jako ostatní…vůbec bych se tím nestresovala.

• Citovat
  • Nahlásit
394
17.7.19 15:41

Doktor je docela dramatik ne? Nenech se takhle plasit proboha, ma cas. Nechapu tenhle tlak na pohyb mimin. Bud v klidu, mamo, holcicka se rozjede sama, osmy mesic je daleko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
17.7.19 15:41

Doktor je úplně blbej, to v prvé řadě, pardon… :zed: a neposazuj ji! Tím ji nepomůžes, ale můžeš ji ublížit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
17.7.19 15:53
@Jankristyna píše:
Ahoj dnes jsme s půlroční dcerou byli na kontrole a doktor řekl že když nebude malá lezt do osmého měsíce půjdeme na řezanky..jak mám malé pomoct? hraju si ani dávám jí do sedu na bříško motivují ji zrackama Apod nejaky rady a tipY? poraďte prosím a jak jste to měli vy???

Co je to řezanky? Jinak mám dvojčata, už velký. Jedna lezla v 6 měsících a druhá začala lézt skoro v 11, ten den, co začala chodit. Ta, co lezla dřív, chodila až o 2 měsíce déle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.7.19 15:58
@Tazvesnice píše:
Nam se ditko rozlezlo pred osmym mesicem a dle dr to bylo docela brzy :nevim: nejak nechapu ten tlak pediatra :zed:

Tak, ne asi jede podle tabulek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13295
17.7.19 16:02

Nevím proč ji posazujes a lezení bych neřešila. Syn od bráchy má 9m pryč a neleze a jejich dr nic neříkala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
17.7.19 16:35

Byla bych v klidu. Každý dítě je jiný. Mně se malej plazil po břiše. Po čtyřech lézt nechtěl. Kolem roka během pár dní začal lézt, sedat si i stoupat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
973
17.7.19 16:46

První dcera nalezla do 14 měsíců. Tou dobou jiný děti běhají. Nehrotila jsem to a ani doktorka. Dcera byla o měsíc dřív a trvalo déle než se ji vyvinulo svalstvo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
872
17.7.19 16:55

Davas ji do sedu? to fakt nedelej. jen na brisko. nevim proc pediatr resi neco, co ma svuj cas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3335
17.7.19 16:59

@Jankristyna změnila bych pediatra. Úplně zbytečný tlak - já se třeba naučila lézt až po chození, jen jsem se plazila, a jsem úplně v pořádku. Můj syn se zase nikdy neplazil, začal lézt a pak chodit, ale plazit nikdy. Pokud je jinak v pořádku, není nijak asymetrický, tak bych to neřešila. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
17.7.19 17:09

Mám holčičku nyní jedenáct a půl měsíce, plazit se začala přesně v den jejího ukončeného osmého měsíce a lézt až den po jejím jedenáctém měsíci. Byla jsem s ní jen pro kontrolu u neurologa, je úplně v pořádku. Ona nějak tak všechno dohnala teď v jedenáctém měsíci, protože v tom týdnu po jejím jedenáctém měsíci začala sedět, lézt i si stoupat k nábytku a teď tu leze jako drak :-D ale taky jsem si už říkala, kdy to konečně přijde :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama