Líbí se vám jméno Skarlet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 22:45
Líbí se vám jméno Skarlet?

Ahoj, jméno Skarlet je moje vysněné jméno, hrozně moc se mi líbí, uvažuji že bych tak pojmenovala svou dceru, muž není zásadně proti, sice preferuje obvyklejší jména typu Natálka, Verunka, Sofinka a Nikolka (ty se mně taky líbí), ale Skarletka by mu nevadila. Jen jde o to, že se jedná v ČR o velmi nezvyklé jméno, našla jsem, že je u nás pouze 18 lidí s tímhle jménem, tak by mě zajímalo, co si o tomhle jménu myslíte, zda se vám osobně líbí nebo ne. Ještě jméno jde dát ve variantě Skarleta (to je slovenská podoba jména), ale to se mi líbí méně. Prosím anonymně, jedná se o málo dávané jméno, tak by nerada, aby byla spojitost s mým nickem, kdybychom to jméno nakonec dali. Děkuji :srdce:

Přečtěte si článek: Jméno pro holčičku

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 4493 příspěvků 16.05.19 22:49

Líbí, ale psané s c a určitě ne pro dítě žijící v ČR. Taky hodně záleží na příjmení, Nováková nebo Horáková by byla dvojnásobný chudák. A ta zdrobnělina Skarletka je úplně šílená, sorry.

Uživatel je onlinepocker
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 16.05.19 22:50

Ne nelíbí, nedala bych ho. Je takové tvrdé.

ka2ka
Extra třída :D 14936 příspěvků 16.05.19 22:53

S k se mi nelíbí

robinka
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 16.05.19 22:54

Mne se kupodivu libi. Scarlett O'Hara. Scarlett Francova (Vypravej). :palec: Scarlett Johansson. Same netuctove baby. Samo musi jit k prijmeni. A Scarletta urcite ne. To je jak nadávka. Jedno písmeno a jiné vyznění (stejne jako Nikola × Nikol.)

Cizinka 999
Kecalka 283 příspěvků 16.05.19 22:56
@Aduš8 píše:
Líbí, ale psané s c a určitě ne pro dítě žijící v ČR. Taky hodně záleží na příjmení, Nováková nebo Horáková by byla dvojnásobný chudák. A ta zdrobnělina Skarletka je úplně šílená, sorry.

Nechapu proc by mela byt chudak v CR. Detem.je to.jedno.kdo se jak. jmenuje, takhle je jen ockuji rodice

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 22:57

Scarlett jsme měli vybrané pro holčičku, ale nakonec to byl zase syn. Moc se mi líbí, ale Skarlet fakt ne, to vypadá hrozně divně.

Ms.Ragdoll
Závislačka 3003 příspěvků 16.05.19 23:03

No je to v nasich koncinach HODNE neobvykly, ale to je proud, kterym se ted obecne hodne jde, takze :nevim: Taky zalezi, jake mate prijmeni. Ja bych ho treba ke klasickemu ceskemu prijmeni nedala, ale Vase dite, Vas vyber. :nevim: Kdyz uz, tak bych uvazovala nad Scarletta s c, i kdyz je to nejspis o zvyku. Na druhou stranu, v Cechach budou mit pravdepodobne tendenci psat spis ten tebou uvedenej tvar.

Alladina
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 16.05.19 23:03

Tak jak je napsane, určitě ne. Jinak by se to s cizím prijmenim dalo.

annasmyc
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 16.05.19 23:05

S tím K je to hodně tvrdé, ta verze Scarlett zní líp, taky záleží na příjmení

Aduš8
Závislačka 4493 příspěvků 16.05.19 23:07

@Cizinka 999 tak rodiče těžko, že když jako rodič zvolím jméno, nebudu proti němu dítě očkovat, ne? Já sama bydlím v Německu a pro malého jsme zvolili jméno, které má i české znění a jsem za to ráda, protože každý druhý s tím má problém. A to je mezi Českou a německou verzí rozdíl háčku. Ale moje dítě se tak jmenovat nebude, zakladatelka je snad svéprávná a ví, co chce. Mě by třeba názor maminek na netu nezajímal

ka2ka
Extra třída :D 14936 příspěvků 16.05.19 23:08

Skarlet je v čr 18

mamoch
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 16.05.19 23:09

Jo, mě se líbí, klidně, nepřijde mi nijak moc „exotická“.

peta81
Ukecaná baba ;) 2260 příspěvků 16.05.19 23:12

Scarlett se mi libi moc, ale asi bych nedala, je to na me moc divočina, mame ryze ceske prijmeni. Ale ta podoba Skarlet nebo dokonce Skarletka je dost strasna :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 44062 příspěvků 16.05.19 23:13

S c to zní úplně jinak ne s k. To se bude všem pěkně plést :lol: a je to prostě divné :?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama