Lidl brigáda

Anonymní
16.1.21 21:20

Lidl brigáda

Ahoj maminky, pisu anonymně kdyby tu náhodou někdo z práce byl. Mám na Vás dotaz, hlavně na ty co pracuji v Lidlu. Začala jsem tam před měsícem jako brigádník. Teď se mi podruhé v tomto měsíci stalo, ze mi nesedela kasa. Ani nevím jak je to možné, ale když je shon tak se stane ze někomu vrátíte více. Ale ani si neuvědomují jak je to možné. Nicméně zástupce manažera, který je mimochodem pěkné nepříjemný, mi řekl, ze jestli se to bude opakovat, tak mě vyhodi. 8o Zajímá mě jestli s tím má některá z Vás zkušenosti. Protože tohle mne velice vyděsilo. Ale ani si to neuvědomují. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10634
16.1.21 21:24

No, tak to bohužel chodí ve všech obchoďácích. A pokud nemáš podepsanou hmotnou zodpovědnost, můžeš být ráda jen za vyhazov. Já dělala před lety brigádu v Kauflandu, u počítání kasy jsme ani nemohli být, odevzdávala se do extra místnosti okýnkem. Kámoška taky letěla za časté a hlavně vysoké mínusy v kase. Popravdě, nechápu, jak někdo může špatně vrátit na kase, která ti sama počítá, kolik máš dát zpět. Že ti zůstanou slepené bankovky, to se stát může, ale určitě ne každý týden. Ale mám dost zkušeností s pultovým prodejem, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 21:44

@Aduš8 je mi jasný, ze když se to opakuje téměř pořad, tak bohužel to nejde jinak. Ale stalo se mi to dvakrát a už mi vyhorožují? S tím ze ta částka byla třeba 70 korun? To mi prave přijde docela nepříjemné. A hlavně jakym způsobem jednají

• Citovat
  • Nahlásit
10634
16.1.21 21:54

Tak jasně, že vyhrožují, nějak tě namotivovat musí. Ale na druhou stranu si vezmi, kdyby to opravdu tolerovali. Pro tebe je to dejme tomu 140Kč za měsíc, když to udělá každá pokladní z dvaceti, co se tam střídají? Tak je to docela slušná suma. A že mají chování k ničemu, to v tomhle oboru asi nikde lepší nebude. Já už bych za kasu šla jen, pokud by nebyla vůbec jiná možnost. Buzerovaná od nakupující i vedení a plat k ničemu. To radši fakt zametat chodníky, kdyby nebylo zbytí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.21 06:42

Tak to v obchodních domech chodí, chce to mít pevné nervy nebo vyhledat práci kde nemusíš být za kasou, jen doplňovat zboží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8054
17.1.21 07:23

Tvl. Tobe chybi penize, jelikoz jsi nekde udelala chybu a jeste se pohorsujes, ze je nadrizeny neprijemny a chce te za to vyhodit? To je na me moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 08:33

@Cenarius ne, nepohorsoju. Jediný kdo se pohoršuje si asi Ty :). Jen mi šlo o to kolikrát se to třeba muže stát až to vede k vyhazovu. Protože proste chyby se dejou zejo :-). A taky ze ten nadřízený se chová permanentně hnusne ;)

• Citovat
  • Nahlásit
5168
17.1.21 08:41
@Cenarius píše:
Tvl. Tobe chybi penize, jelikoz jsi nekde udelala chybu a jeste se pohorsujes, ze je nadrizeny neprijemny a chce te za to vyhodit? To je na me moc.

No, ono jde o ten styl jednání, tihle vedoucí z lidu fakt nemají žádnou úroveň a jednají s lidmi jako hovada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2001
17.1.21 08:50

Nikdy jsem tam nepracovala, ale co mi tam u pokladen vadi je to, jak moc rychle ty prodavacky pipaj zbozi a „hazej“ zbozi do odkladacoho prostoru. Pak mam i ja pocit ze musim vsechno extremne rychle dat do vozejku a uz uz honem honem zaplatit. Kolikrat si rikam, ze je to jak zavod, nevim, jestli jsou nejak navedeny ty lidi takhle rychle odbavit..? Tohle me tam vytaci..
Takze me jedine napada, ze chyby delas proto, ze je to na tebe az moc rychly a nestihas sledovat pohyb na kase..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 08:52

@marcellia to je dost možný, zkusim zpomalit. :) ono totiž kolikrát i ti lidi honem honem. Pak ti třeba schválně míchají jiný druhy stravenek. Nebo na poslední chvíli platí jinak než řekli…proste :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
5168
17.1.21 09:00

@marcellia Já to mám opačně, kvetu u pomalých pokladních, napadá mě asi milion jiných činností, které budu dělat raději, než čekat u kasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2001
17.1.21 15:33
@Zumpa píše:
@marcellia Já to mám opačně, kvetu u pomalých pokladních, napadá mě asi milion jiných činností, které budu dělat raději, než čekat u kasy.

No to jo ale v tom Lidlu to je extrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat