Lidl - dvojí ceny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kjhui
Závislačka 2643 příspěvků 13.08.19 16:08
Lidl - dvojí ceny

Zdravím vespolek, stalo se to jenom mně, nebo byl taky někdo zmatený že stejná mikina nebo tepláky na Lidl eshopu stojí o pade víc než v krámě? To je nějaká novinka nebo je to tak už déle?

Reakce:
renduli
Závislačka 3365 příspěvků 13.08.19 16:27

Po akčním týdnu se cena na eshopu zvedne.

kjhui
Závislačka 2643 příspěvků 13.08.19 16:34

@renduli
Aha.. no já už tam dlouho nenakupovala tak nemám přehled. No to jsou ty položky co jsou v letáku od 12.8. a tentýž den dvoje rozdílné ceny. Dokonce i při prokliku z letáku do eshopu.

Murka
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 13.08.19 16:46
@kjhui píše:
Zdravím vespolek, stalo se to jenom mně, nebo byl taky někdo zmatený že stejná mikina nebo tepláky na Lidl eshopu stojí o pade víc než v krámě? To je nějaká novinka nebo je to tak už déle?

Zavolej na infolinku Lidlu, co ti k tomu řeknou.

renduli
Závislačka 3365 příspěvků 13.08.19 16:49

@kjhui Aha. :think: No já měla za to, že během letákové akce jsou ceny stejné, až po týdnu se na eshopu zvednou, zatímco u zboží v prodejně cena zůstává. Zkus se zeptat na jejich FB.

kjhui
Závislačka 2643 příspěvků 13.08.19 17:13

Aha, tak chyba nebude jen na mém příjímači. Dneska jsme koupily v kamenném krámě trička s koníčky co jsou v eshopu v kolonce „příští týden“ že budou v letáku a v prodeji od 22.8..
A byli jen v jedné prodejně ze dvou kde jsme byli.

Netopirek
Extra třída :D 10197 příspěvků 13.08.19 19:22

Ceny v letáku se mají shodovat s cenami v obchodě. A akční zboží musí mít v obchodě minimálně jeden kus, ale nemusí toho mít víc. Každý obchod objednává dle sebe.

Váš příspěvek
Reklama