Lidl eshop - vrácení zboží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bylinka
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 12.04.18 11:53
lidl vraceni eshop

Ahoj holky, už jste některá vracela zboží z Lidl Eshop? Jaký je tam postup? Asi to nejde do kamenneho obchodu jako v Tchibu, že? Díky..

Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 12.04.18 11:59

Do kamenného obchodu ne, ale pokud sis to objednala přes PPL, tak se ten balík dá vrátit přes ty jejich parcelshopy a těch je všude dost a dost.
 https://www.pplbalik.cz/Main3.aspx?…

Balík zabalíš zpátky, nalepíš tam ten čárovej kod, co ti přišel s fakturou a odneseš to na ten parcelshop, bez poplatku. Mě se vrátily peníze asi za dva týdny.

krtek93
Neúnavná pisatelka 17823 příspěvků 12.04.18 12:06

Vracela jsem přes PPL Parcel shop. Dala jsem do krabice, nalepila jeden z těch papírů, co jsou tam přímo pro tenhle účel přiloženy, odnesla tam, kde si to běžně vyzvedávám. Přišlo mi myslím pak mailem potvrzení, že to přijali. A peníze byly zpátky na účtě překvapivě rychle (bylo to na podzim, hned v začátcích, kdy se e-shop rozjížděl, a spousta lidí psalo, že to trvá).

bylinka
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 12.04.18 12:26

Diky holky, prislo mi to postou, faktura mailem, tak to jdu tedy prostudovat, jestli i tak to muzu dat do toho parcelshopu

cecetka
Kelišová 7467 příspěvků 12.04.18 13:04

@bylinka Ted jsem to resila, protoze mi se zbozim ten vratny listek neposlali. Napsala jsem jim pres kontaktni formular, vse mi druhy den poslali mailem uz vyplnene. Jen jsem to vytiskla.
Na Parcelshopu mi pak vydali potvrzeni o prevzeti zasilky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >