Reklama

Lidl eshop - vrácení zboží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bylinka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 12.04.18 11:53
lidl vraceni eshop

Ahoj holky, už jste některá vracela zboží z Lidl Eshop? Jaký je tam postup? Asi to nejde do kamenneho obchodu jako v Tchibu, že? Díky..

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineMar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19330 příspěvků 12.04.18 11:59

Do kamenného obchodu ne, ale pokud sis to objednala přes PPL, tak se ten balík dá vrátit přes ty jejich parcelshopy a těch je všude dost a dost.
 https://www.pplbalik.cz/Main3.aspx?…

Balík zabalíš zpátky, nalepíš tam ten čárovej kod, co ti přišel s fakturou a odneseš to na ten parcelshop, bez poplatku. Mě se vrátily peníze asi za dva týdny.

krtek93
Neúnavná pisatelka 17273 příspěvků 12.04.18 12:06

Vracela jsem přes PPL Parcel shop. Dala jsem do krabice, nalepila jeden z těch papírů, co jsou tam přímo pro tenhle účel přiloženy, odnesla tam, kde si to běžně vyzvedávám. Přišlo mi myslím pak mailem potvrzení, že to přijali. A peníze byly zpátky na účtě překvapivě rychle (bylo to na podzim, hned v začátcích, kdy se e-shop rozjížděl, a spousta lidí psalo, že to trvá).

bylinka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 12.04.18 12:26

Diky holky, prislo mi to postou, faktura mailem, tak to jdu tedy prostudovat, jestli i tak to muzu dat do toho parcelshopu

cecetka
Kelišová 7173 příspěvků 12.04.18 13:04

@bylinka Ted jsem to resila, protoze mi se zbozim ten vratny listek neposlali. Napsala jsem jim pres kontaktni formular, vse mi druhy den poslali mailem uz vyplnene. Jen jsem to vytiskla.
Na Parcelshopu mi pak vydali potvrzeni o prevzeti zasilky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama