Reklama

Podnikání v šití záclon

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irenka91
Povídálka 14 příspěvků 07.04.18 13:47
Podnikani v siti zaclon

Dobrý den. Chtěla bych znát váš názor. Jsem na rodičovské dovolené a chtěla bych začít šít lambrekiny na miru. K tomu samozrejmě i zaclony a zavěsy podle toho co si kdo vymysli. Problem je v tom ze si nejsem jista, zda by to lidi kupovaly.Cena by se pohybovala cca od 500 do 3000. Přičemž průměrná cena by se pohybovala okolo 2000kč.(zalezelo by na materialu a rozměrech daneho vyrobku) Pro představu prikladam foto. Foto je vypujcenw z Pinterestu tak snad to nevadi.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 07.04.18 13:53

Tak u světských by se to možná chytlo :mrgreen:

Jinak ne, ani moje máma ani babička by si nic takovýho určitě nekoupily. Přijde mi to jako strašný kýč.

Elishka1
Závislačka 2649 příspěvků 07.04.18 13:54

Možná do restaurací?

já bych si to nekoupila, ale my nemáme záclony, ani koberce..

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 07.04.18 13:55

Myslím, že by jsi spíš uspěla u starší generace, tak 80+. Tady mezi mladými maminkami zájemkyně nejspíš nenajdeš.

Apaji
Kelišová 5375 příspěvků 07.04.18 13:57

Já bych nekoupila, a to na některých „kýčovinkách“ ujíždím, ale tohle fakt ne.

Irenka91
Povídálka 14 příspěvků 07.04.18 14:00

Diky za nazory :)

Irenka91
Povídálka 14 příspěvků 07.04.18 14:01

Aspon vim ze se do toho poustet nemam :lol:

KKatka23
Echt Kelišová 8102 příspěvků 07.04.18 14:08

No do tohoto jako ne, ale pokud máte možnost levnějších látek a umíte šít, tak mi třeba přijde, že záclony, závěsy, ubrusy, povlaky na polštáře a celkově prostě ten bytový textil - že toho moc jako není a když, tak šíleně drahý. Já osobně mám povlaky na polštářky 40×40 teď koupený za 250,–kus (jenom povlak) a známá, co šije mi říkala, že by to zmákla v pohodě za stovku z nějaký obyč látky…a závěs to je vyloženě jen o obšití lemu a udělání nějaký díry na tyčku… Já jsem o tomto dřív hodně přemýšlela, že to by se mohlo chytnout, hodně je teď moderní i textil do dětských pokojíků, tad. Akorát to chce, aby set o vyplatilo fakt prřístup k nějakým levnějším látkám no. Kdybych měla, tak bych do toho šla…ale teda spíš jako správce eshopu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: já mám ruce levý jako šavle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak zkuste popřemýšlet tímto směrem :)

Šmoulice
Kelišová 6692 příspěvků 07.04.18 14:10

Já bych toto nechtěla ani zadarmo :oops:

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 07.04.18 14:14
@Irenka91 píše:
Dobrý den. Chtěla bych znát váš názor. Jsem na rodičovské dovolené a chtěla bych začít šít lambrekiny na miru. K tomu samozrejmě i zaclony a zavěsy podle toho co si kdo vymysli. Problem je v tom ze si nejsem jista, zda by to lidi kupovaly.Cena by se pohybovala cca od 500 do 3000. Přičemž průměrná cena by se pohybovala okolo 2000kč.(zalezelo by na materialu a rozměrech daneho vyrobku) Pro představu prikladam foto. Foto je vypujcenw z Pinterestu tak snad to nevadi.

tohle už není moderní leda v Rusku někde ne?
Než se vrhneš na šití čehokoliv zjisti si co trh žádá… já bych si toto nepověsila doma ani zdarma natož zaplatit to a nemám v okolí nikoho komu by to do vkusu a interiéru sedělo

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 07.04.18 14:16
@Adelka951 píše:
Myslím, že by jsi spíš uspěla u starší generace, tak 80+. Tady mezi mladými maminkami zájemkyně nejspíš nenajdeš.

mamince je 79 a tohle by si domů fakt nedala.. 8o

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 07.04.18 14:17
@Irenka91 píše:
Aspon vim ze se do toho poustet nemam :lol:

a tobě OSOBNĚ se toto líbí? :think:

Šmoulice
Kelišová 6692 příspěvků 07.04.18 14:21
@jdukolem píše:
mamince je 79 a tohle by si domů fakt nedala.. 8o

Tak tak :mrgreen:

Káťa19
Kelišová 7078 příspěvků 36 inzerátů 07.04.18 14:42

Ahoj, objektivne, me se to nelibi, ja jsem spis na vintage a venkovsky styl. Kazdy ma ale jiny vkus ;)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 07.04.18 14:53

Za mě ne, je to hrozně kýčovité 8o. Ani neznám nikoho kdo by něco takového doma měl.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >