Linea nucheae 4mm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katka 4
Nováček 4 příspěvky 24.04.19 19:27
Linea nucheae 4mm???

Je mi 44 let, výsledky NT screening nám vyšly katastrofálně!!! Ultrazvuk LN 4 mm = pozitivní +krev, hodnoty 1:29= pozitivní ???? s hrůzou čekáme jak dopadne odběr plodové vody… máme vůbec nějakou šanci, že miminko bude v pořádku??? Jsme zoufalí ????

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 19:54

@Katka 4 Dobry vecer, take nam vysla NT 4mm, krev nevim, v tech hodnotach PAPPA a placentarni HCG se neorientuju, riziko Downa mirne vyšší, Patau a Edwards minimalni…trisomie nam sice zadna nevysla-byli jsme na odber choriovych klku.Ale z te PV nam vysla jina VVV…tehotenstvi jsme ukoncili pro nepriznive vyhlidky…meli jsme proste smulu zase jednou v zivote…u vas hraje velkou roli vek…hodnoty a hranice jsou posuzovany o to prisneji…pockejte si na vysledky PV a pokud by vam vysla nejaka nepeizniva VVV, asi bych to ukoncila…jsem zdravotni sestra, muzu potvrdit, ze ne kazdy se s,,handikepovanym,,ditetem srovna a com budete starsi, o to vice to bude pro vas tezke do budoucna :-( samozrejme jako kazdemu bych prala i vam, aby vam vse dopadlo dobre…a taky cistou hlavu u rozhodovani… :think: 8) ;)

Purple Rain
Povídálka 50 příspěvků 24.04.19 19:57

Šanci určitě máte. Je tu spousta žen, které měly vysoké hodnoty NT ( i vyšší) a mají děti zdravé. Ale riziko, že dítě zdravé nebude je také poměrně vysoké. Bohužel, odpověď ti dá jen amniocenteza nebo odběr choriovych klků. Ten lze udělat dříve. Držím palce.

Katka 4
Nováček 4 příspěvky 24.04.19 20:30
@Anonymní píše:
@Katka 4 Dobry vecer, take nam vysla NT 4mm, krev nevim, v tech hodnotach PAPPA a placentarni HCG se neorientuju, riziko Downa mirne vyšší, Patau a Edwards minimalni…trisomie nam sice zadna nevysla-byli jsme na odber choriovych klku.Ale z te PV nam vysla jina VVV…tehotenstvi jsme ukoncili pro nepriznive vyhlidky…meli jsme proste smulu zase jednou v zivote…u vas hraje velkou roli vek…hodnoty a hranice jsou posuzovany o to prisneji…pockejte si na vysledky PV a pokud by vam vysla nejaka nepeizniva VVV, asi bych to ukoncila…jsem zdravotni sestra, muzu potvrdit, ze ne kazdy se s,,handikepovanym,,ditetem srovna a com budete starsi, o to vice to bude pro vas tezke do budoucna :-( samozrejme jako kazdemu bych prala i vam, aby vam vse dopadlo dobre…a taky cistou hlavu u rozhodovani… :think: 8) ;)

Děkuji za upřímnost, v případě nezdaru jsem pripravena těhotenství ukončit…
:thinking: :frowning2:️:disappointed_relieved:

Katka 4
Nováček 4 příspěvky 24.04.19 20:32
@Purple Rain píše: Šanci určitě máte. Je tu spousta žen, které měly vysoké hodnoty NT ( i vyšší) a mají děti zdravé. Ale riziko, že dítě zdravé nebude je také poměrně vysoké. Bohužel, odpověď ti dá jen amniocenteza nebo odběr choriovych klků. Ten lze udělat dříve. Držím palce.

Děkuji za podporu :relaxed:️

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 21:42

@Katka 4 drzim vam pesti at to vsechno co nejlepe zvladnete ;-) at uz to dopadne jakkoliv…jeste me napadla jedna otazka, cekate miminko prvni nebo uz nejake deti mate??? :oops:

Katka 4
Nováček 4 příspěvky 25.04.19 07:57
@Anonymní píše:
@Katka 4 drzim vam pesti at to vsechno co nejlepe zvladnete ;-) at uz to dopadne jakkoliv…jeste me napadla jedna otazka, cekate miminko prvni nebo uz nejake deti mate??? :oops:

Tohle je třetí, mám už dva syny, 15 a 16let:smile:

Váš příspěvek
Reklama