Může to být mimoděložní těhotenství hcg82

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
annyska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 22.04.19 22:08
Může to být mimoděložní těhotenství hcg82

Ahojte holky, mám dotaz minulý týden jsem zjistila těhotenství pode digi testu 1az2, za další 4dny jsem šla ke své mudr na ultz nic vidět nebylo vzala mi krev a hcg 82 řekla že to může být mimodelozni jelikož bych teď už měla být 7tyden, ale já vím že sem mohla otěhotnět až začátkem dubna ikdyz MS byla 3.3,dnes jsem šla. Na pohotovost zda už tam je váček a stále nic sliznici mám. 14mm našli mi tam cystu s hypoechogenní útvaru s nakou dutinkou, řekla mi že to bude. Nejspíš to mimoděložní ale nejsou si jistý, vzali mi krev a. Ve středu budu vědět. Jenže já vím že jsem otěhotněla. Až teď před 2tydnama plus naky ty dny navíc.. Zajime. Jestli některá měla taky takový hcg a cystu a strasily ji mimoděložním a pak se váček ukázal v děloze :,( :,(

Reakce:
stinga
Kelišová 6359 příspěvků 2 inzeráty 22.04.19 22:14

@annyska trošku to nechápu, pokud bys otěhotněla třeba 4.4. (píšeš začátek dubna),, tak jsi šla k doktorce kdy? teď byly Velikonoce, tak pokud jsi tam šla dle tvého názoru těhotná 10 dní, tak přece opravdu nemohla nic vidět :nevim:
moc tomu nerozumím a moc to nedává smysl
napiš teda přesné datumy

annyska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 22.04.19 22:19

@stinga a u své mudr jsem byla minulý týden ve středu a hned druhý den byly výsledky hcg82 řekla že jsem úplně. Na začátku, dneska jsem šla na pohotovost jestli už nepůjde něco vidět a stále nic našla tu cystu právě hned ze to je mimoděložní a že mám přijít za dva dny pro výsledky krve a další ultz

Aduš8
Závislačka 4438 příspěvků 22.04.19 22:23

@annyska to chodíš otravovat na pohotovost s tím, že jsi asi těhotná, jestli něco půjde vidět po dvaceti dnech od početí? U mě deset dní po vynechání MS doktor teprve viděl tečku a objednal mě až v 9.tt,kdy už bylo vidět srdíčko. Co myslíš, že by měli kde vidět… :zed:

annyska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 22.04.19 22:26

@Aduš8 cti pořádně, píšu ze i moje doktorka řekla že to může být mimodelozni, a dnes ráno mě začal divné bolet válečník takže jsem raději šla když mě vystrasila tím že je to asi mimo delohu :zed:

Aduš8
Závislačka 4438 příspěvků 22.04.19 22:30

@annyska jo, čtu pořádně a píšeš, že jsi dnes šla na pohotovost, jestli už půjde vidět váček, o žádné bolesti se nezmiňuješ, tak si nevymýšlej. Doktorka se řídí datem poslední MS, proto chápu, že si myslí, že je to mimoděložní, ale ty tvrdíš, že víš, kdy jsi otěhotněla. Tak ti snad musí být jasné, že ještě nic vidět jít nemůže

mroe
Neúnavná pisatelka 15472 příspěvků 23.04.19 08:09

Zase dalsi nedockava a pak se divi. Uz aby meli lekari konecne ty kristalove koule… kouknu a vidim, ne? Zjevne si to tak nekteri predstavuji…

stinga
Kelišová 6359 příspěvků 2 inzeráty 23.04.19 08:34

@annyska ale ty jsi šla k doktorce hrozně brzy, ona se odpíchla samozřejmě od poslední MS, která byla 3.3. takže pro ni je divné hcg 82 a nic v děloze

pokud víš-tušíš, že jsi otěhotněla až měsíc po MS, což je neobvyklé, tak jsi měla jít k doktorce teprve koncem dubna
to je tu pořád, že holka jde hrozně brzy k dr a zbytečně pak mají problémy
a klusat s tím na pohotovost :nevim:

annyska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 23.04.19 09:45

Já mám dlouhé cykly treba dva měsíce nemám MS právě, a taky jsem stoho byla baf že jsem vůbec otěhotněla

annyska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 23.04.19 10:25

A. Navíc tak mě objednala mudr, a pohotovost jsem šla že mě pichal váječník trpím hodně na cysty a právě jsem si myslela že už snad půjde vidět váček..

annyska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 23.04.19 10:39

:na tu cystu právě jsou dutinkou mi napsala jestli to není právě geu nebo cysta corpus luteum už ať je zitrss

Váš příspěvek
Reklama