lino

234
19.3.09 12:31

lino

ahoj, budem pokládat lino v celém bytě.Ale nemůžu se rozhodnout jestli všude stejné nebo v chodbě jiné.Můžu poprosit o názory?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1941
19.3.09 12:40

Ahojki, když sleduju pořady typu Jak se staví sen, tak všude doporučují stejnou podlahovou plochu po celém bytě. I já , když se před 4 lety stěhovala do nového podkrovního bytu, jsem tam měla všude stejné lino ...... je to byt obecní, čili to byla jejich práce,,, akorát že to lino bylo fakt hnusné, tak jsem na to práskla v pokojích koberce a v předsíni si dala lino nové. Ale sousedka si teď rekonstuovala byt a taky sjednotila podlahy od předsíně přes kuchyň až po obývák a vypadá to suprově,,,, je to jen o výběru lina. Takže já to za sebe doporučuji. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1941
19.3.09 12:40

Ahojki, když sleduju pořady typu Jak se staví sen, tak všude doporučují stejnou podlahovou plochu po celém bytě. I já , když se před 4 lety stěhovala do nového podkrovního bytu, jsem tam měla všude stejné lino ...... je to byt obecní, čili to byla jejich práce,,, akorát že to lino bylo fakt hnusné, tak jsem na to práskla v pokojích koberce a v předsíni si dala lino nové. Ale sousedka si teď rekonstuovala byt a taky sjednotila podlahy od předsíně přes kuchyň až po obývák a vypadá to suprově,,,, je to jen o výběru lina. Takže já to za sebe doporučuji. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
19.3.09 12:53

ahoj my máme v chodbě a v kuchyni tmavé a v ložnici , v obyváku, a v dětském světlé. To je jen na tobě jak se rozhodneš a jen můžu říct že já jsem spokojená . Jen kup tu nejdražší třídu ať Ti dlouho vydrží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TAPTINKA
19.3.09 13:38

ahoj, já bych byla pro jednotné :roll: známá má v každé místnosti jiné, vzhledem k dítku dveře neustále otevřené takže to je taková splácanina 8O ale je to jen můj nazor :)

• Nahlásit
  • Citovat
amy
135
19.3.09 13:51

V chodbě máme to nejkvalitnější - vysokozátěžové. A taky o dost tmavší než jinde. Je to praktičtější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23869
19.3.09 16:23

My jsme do kuchyně dávali o mnoho dřív než do chodby a tak máme jiné a je to v pohodě. Na chodbě je tmavé se vzorem dřeva, vypadá to fakt jak dřevěná podlaha a v kuchyni se vzorem dlažby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35111
19.3.09 18:02

ahoj, resime totez, asi dame stejne, ale ve dverich se stejne musi prerusit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.3.09 08:46

V chodbě jsme měli kdysi imitaci dlažby, v kuchyni imitaci dřeva. Nijak se to netřískalo, bylo to na pohled příjemné. v ostatních pokojích byly téměř jednobarevné koberce, myslím, že se to navzájem nerušilo.
V domě máme v celém přízemí dlažbu stejnou.

• Nahlásit
  • Citovat
4823
20.3.09 09:39

My mate teda vsude jine (kuchyn, hala, obyvak). Jak jsme postupne predelavali mistnosti.
Nemyslim si, ze by to bylo tak strasne :lol:
Taky jde o to, jestli to lino pujde ve dverich dobre napojit. Myslim treba u „drevenych“ podlah, aby nesli prkna ruznymi smery.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jrk
494
20.3.09 15:14

Dle meho nazoru (jsem spise praktik nez na to aby to vypadalo krasne a bylo k nicemu) bych polozil lino podle toho jak mas rozdelene pokoje.
Mas li tam pricky dal bych do chodby zatezove lino. Ma silnejsi vrstvu a prece jenom v chodbe budete chodit v botech atd, takze tam dat to co vydrzi vic.
Do kuchyne jsme si dali lino naopak s vyssi naslapnou vrstvou. Stojime na nem obcas bosi tak aby bylo mekkoucke na nozicky. Pokud by te zajimaly rozdily mezi liny optej se na teto strance, ten clovek o tom vi pomerne dost.
http://novapodlaha.cz/

Take jsme si nedali vzorek typu imitace dreva ale radeji jsme volili fleky (mramor bo neco takoveho). Neni na tom videt kazdy prach, nebo skrabanec takze kdyz zametes v te chodbe jednou za cas nikdo to nepozna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
21.3.09 23:23

Ahojky, my máme lino všude stejné (kuchyň chodba,předsíň), je to imitace dřeva třešeň. Doporučil nám ji ten,co to pokládal, byla tmavší než bychom obvykle volili, a můžu říct, že se fakt trefil. na ukončení jsme použili dubové lišty na parkety a můžu říct, že to vypadá skvěle, všichni známí, co příjdou si myslí, že se jedná o plovoučky (na pohled to je fakt nerozeznatelné). Protože nemáme v kuchyni prah a z chodby do předsíně taky je ten přechod bezproblémový a vypadá to fakt moc hezky - v předsíni pravda je to náročnější,ale zatím jsme přežili bez úhony. Díky struktuře dřeva toho není tolik vidět. Viz obrázek (po bocích jsou ty lišty:-) 

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
21.3.09 23:48

ahoj,

v kuchyni máme novilon, ten nejsilnější a už 4rok. v pohodě.
na chodbě máme dlažbu a teď na jaře nám táta nachystal překvapení a máme nové stejné lino v pokojíčku a v ložnici opět novilon, ale tenčí než v ložnici.

podle mě stejné lino v celém bytě opticky zvětší prostor.

tak dobrý výběr.

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
25.3.09 19:51

holky všem moc díky.
dáme všude stejné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
28.3.09 20:29

všude stejné

ahojky, my máme po celém bytě stejné lino, imitace tmavých dřevěných prken, lišty máme z plovoučky… vypadá to nádherně, každý náš host jako první obdivuje podlahu… Doporučuju tmavší lino, všude stejné… Máme tedy světlý nábytek a veliké místnosti, tak jsme si mohli dovolit hodně tmavé lino…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama