Listopadové děti 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martinatomi
Nováček 10 příspěvků 05.01.18 13:32
Listopadové děti 2017

Ahoj holky, byla tu diskuze o tom, kdo všechno bude rodit v listopadu. Listopad minul a my všechny už máme doma o člena víc.
Pojďme se podělit o to štěstí i tady, v diskuzi.
Syn se jmenuje Oliver, narodil se 24.11. ve Vinohradské nemocnici v Praze.
Co Vy?
Martina :)

Reakce:
caa
Povídálka 37 příspěvků 111 inzerátů 05.01.18 14:23

Ahoj, my máme od 9.11. Josefínku a narodila se v Neratovicích­. Lucka

Airelles
Povídálka 39 příspěvků 05.01.18 14:47

Také se hlásíme :) Editka,.23.11., porodnice Havlíčkův Brod,.ale jinak bydlíme kousek za Prahou. Markéta

martinatomi
Nováček 10 příspěvků 06.01.18 08:20
Už se nám to plní

Tak vypadá, že něco dáme dohromady.
Jak jste na tom s mimčama?

Oliver neumí říhat, takže často po krmení (třeba i za1h-2h) zvrací. Zvrací nosem a dusí se, takže má vždy vytřeštěné oči a já mu kempu do zad a bojím se, že se nenadechne. :(

Jinak je zlatíčko. :)

caa
Povídálka 37 příspěvků 111 inzerátů 07.01.18 07:19

Pepule basti pres den co +-3 hodiny, nekdy i dyl. Vecer v 21, v noci ve 4 a rano az v 8 :-) Takze pohoda, jako starsi (22mesicu), ten me taky nechal spat :-) Pekne roste, v 6tydnech mela 5,2kg a 63cm.

martinatomi
Nováček 10 příspěvků 08.01.18 13:23

Caa
Nechavas tedy nakrmit ve 21 a pak až ve 4?
Já jako trubka budim kolem 00:00, pak taky drží cca 4-5 h.
Ale my chodíme spát kolem 18,30-19,30h. Tak mi to přijde dlouho ho nevzbudit. :think:

caa
Povídálka 37 příspěvků 111 inzerátů 08.01.18 17:35

Jj, necham ji spat dokud se nevzbudi. Delala jsem to tak i u starsiho. Od 4tydnu mi i obvodacka rekla, abych pres den malou nebudila (dodrzovala jsem interval krmeni max. 3hod) hodne pribirala (pouze kojim). :-)

martinatomi
Nováček 10 příspěvků 08.01.18 18:36

Já kojim cca 3-4h, někdy po 2h., jak si řekne. Jen od těch 18 je schopen spát do 1, tak ho raději budim, max.5h. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >