Reklama

Hledám spolubydlící z porodnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lorren
Povídálka 11 příspěvků 06.12.17 15:17
Hledám spolubydlící z porodnice

Ahojky, hledám spolubydlící z porodnice - rodila jsem 29/10/2017 v Motole, hledaná o den později, bydlely jsme spolu na pokoji a nestihly si předat kontakt. Slíbila jsem, že ji na eMiminu najdu, ale hledání je fakt těžké. Můžete prosím pomoci a nebo Katy, dáš mi vědět, jak se s Jáchymkem máte a jak vše dopadlo? Myslím na vás. Moc děkuji :-)

Reklama

Reakce:

Lorren
Povídálka 11 příspěvků 10.12.17 15:58

Ahojte, hledám Katku Novákovou se synem Jáchymkem Novákem = spolubydlící z porodnice. Jestli někdo znáte, můžete pomoct? Moooc děkuji :-) a krásné předvánoční svátky všem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 21:08

Uz jsi je našla?

Lorren
Povídálka 11 příspěvků 20.03.18 16:56

Juju, uz jsme se nasly :)

lucypaja
Kelišová 7098 příspěvků 07.04.18 22:40

Stejně je pěkné, když se pak maminky sejdou škoda, že nás nenapadne nebo se stydíme si říci o kontakt, také by mě zajímalo, jak se mají a jak děti prospívají, já rodila v Motole Praha sekcí 10.8.2008 a opět v Motole opět sekcí 15.6.2015 oba kluci letí to hrozně…Lucka

Lorren
Povídálka 11 příspěvků 29.05.18 20:51

No ja byla nejaka vygumovana po porodu, dve noci jsem vůbec nespala a pak jen sporadicky, takze mi to nemyslelo, az doma jsem si uvědomila, ze nemam kontakt, rekly jsme si, ze se „potkáme“ na emiminu a vůbec me nenapadlo, ze vlastne neznam nick. Asi se neuvidíme osobne, ale jednou za cas si pisneme, jak se mají naší kluci, naší miminacci nebyli uplne zdravi, když se narodili a tak jsme spolu všechno prozivaly a davame si vedet, jak krasne rostou a jak se uzdravili / uzdravuji :-) Krasne blizici se leto :-D

lucypaja
Kelišová 7098 příspěvků 30.05.18 11:07

@Loren-tak to je super, tak ať kluci pěkně sílí a určitě vše doženou..krásné slunné dny

Lorren
Povídálka 11 příspěvků 06.06.18 16:20

Děkuji moc a krásné léto :srdce: :potlesk: :mavam:

lucypaja
Kelišová 7098 příspěvků 06.06.18 21:38

@Loren-i my přejeme pěkné slunné dny a veselé dětičky :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >