Listovka a vitaminy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aja-KS
Povídálka 34 příspěvků 21.11.18 14:39
Listovka a vitaminy

Ahoj holky, prosim o radu. Berete nebo braly jste nejake vitaminy na zacatku tehotenstvi? Ja jsem 5+0 beru listovku 800. Zacala jsem brat uz nekolik mesicu pred pocetim. Na prohlidku jsem pozvana az za 3 tydny. Staci jen ta listovka?

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 44227 příspěvků 21.11.18 14:44

Pokud normálně jíš, tak ano. Na začátku nic jiného není potřeba.

kve-tinka
Závislačka 4568 příspěvků 6 inzerátů 21.11.18 15:03

Beru ciste jen listovku, nemam v umyslu priplacet si za drahe vitaminy. Jim vyvazenou stravu, dle chuti a moznosti zaludku :lol:

Annabela11
Závislačka 2888 příspěvků 21.11.18 15:03

@Aja-KS Ne nic stačí listovka…

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 21.11.18 15:10

Já třeba ze začátku nemohla nic, protože jakýkoliv prášek jsem hned vyzvracela. :poblion: A pestře jsem taky moc nejedla, zvládla jsem jíst jen suchý rohlíky, suchý oplatky. Pak jsem jedla jen listovku.

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 21.11.18 15:22

@Aja-KS Ahojky, já neberu vůbec nic. Listovku mi doktor nedoporučil kvůli pojivům, které tablety obsahují. Takže ani u druhého těhotenství neberu nic.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7096 příspěvků 21.11.18 15:25

U prvního sem nebrala nic a pohoda. Pak sem měla SP tak sem začla brát listovku, tu silnější a brala sem ji do konce prvního trimestru než sem přešla na tu slabší. Nic jiného není třeba. Nicméně ona největší účinek má když se bere už několik měsíců před otěhotněním.

lachtanice86
Kelišová 6932 příspěvků 21.11.18 16:06

Brala jsem jen listovku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >