Logoped Benešov u Prahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fantazie
Kecalka 393 příspěvků 30.10.18 10:20
Logoped Benešov u prahy

Dobrý den,

našel by se tu někdo z okresu Benešov u prahy? Jedná se mi o logopedii přímo v benešově. Někdo nějaké doporučení? Děkuji

Reakce:

rajčátko83
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 30.10.18 20:39

@Fantazie doporucuju soukromou logopedku Michaelu Voldrichovou. Je vyborna a ma skvele vysledky. :)

Fantazie
Kecalka 393 příspěvků 30.10.18 20:48

Soukromou sem právě neměla v plánu.

rajčátko83
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 30.10.18 21:01

@Fantazie co vim, tak tu funguje jedna, nekde u pracaku a ta je dost otresna. Jjinak jsem slysela dobre reference na logopedii v MC Hvezdicka. Je to teda taky soukr ale nevyjde tak draho. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >