Logopedie Jihlava

2358
6.10.20 13:17

Logopedie Jihlava

Ahoj, máte zkušenosti s logopedy v Jihlavě? Nenašla jsem žádné recenze a nevím, jestli zkusit ty dvě zařízení, co jsou hrazená pojišťovnou nebo si zaplatit sokromou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.10.20 13:39

Ahoj my byli u pani Jozifkove. Mam neposedu takze je to náročné logopedka na jednu stranu nema cas (hodně deti byvali obj. Po 15 min.) na druhou jsme tam byli i pul hodiny a nejvíc vyrizena jsem byla ja. Skončila jsem tak ze pry ma ještě cas objednala nas za dlouhy 3 měsíce coz se zrusilo (brezen covid) takže jsme nebyli skoro rok (jiné děti si zvala sama). Za me nic moc.
Je to individuální kolegyně si nestezuje a jina zas presla k soukromé protože tam driv chodila a klukovi vyhovovala vic mela to formou her a s touhle moc nepracoval.

• Citovat
  • Nahlásit
2358
6.10.20 20:56
@Anonymní píše:
Ahoj my byli u pani Jozifkove. Mam neposedu takze je to náročné logopedka na jednu stranu nema cas (hodně deti byvali obj. Po 15 min.) na druhou jsme tam byli i pul hodiny a nejvíc vyrizena jsem byla ja. Skončila jsem tak ze pry ma ještě cas objednala nas za dlouhy 3 měsíce coz se zrusilo (brezen covid) takže jsme nebyli skoro rok (jiné děti si zvala sama). Za me nic moc.
Je to individuální kolegyně si nestezuje a jina zas presla k soukromé protože tam driv chodila a klukovi vyhovovala vic mela to formou her a s touhle moc nepracoval.

Já mám právě taky neposedu, tak si říkám, že možná, když půjdeme k soukromé logopedce, tak ten přístup bude jiný :nevim: každopádně děkuju za svou zkušenost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14123
6.10.20 22:13

My chodili k Heralecke, nikdo jiný tehdy nové děti nebral. Stálo mě to šílený prachy a stejně tam kluk mluvil max 5 minut, pak mu dala do ruky tablet a konečná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2358
7.10.20 10:45

@Tamtama aha :( zatím teda není z čeho vybírat :( :lol: ale děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
7.10.20 11:48

Je tedy soukromá, ale paní z Luk, jezdí i do Jihlavy, není prý špatná. Neslyšela jsem, že by dávala tablet, má to formou her, ale osobně neznám. I tahle ale bude poměrně drahá na to, kolik času tam strávíte.
Otázkou je, která bude mít místo. Změnit ji ale můžete i později :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama