Loučení dcery s ex

Anonymní
24.8.20 21:10

Loučení dcery s ex

Dámy prosím radu co dělat, jsem s otcem dcery dva měsíce od sebe a dcera (2 a půl roku) když se s ním loučí tak ho nechce pustit a pláče a volá táta. Trhá mi to samozřejmě srdce :,(, ale tatínek nás opustil a už má i v tak krátké době od rozchodu i novou přítelkyni. Já nikoho. Když dcera odchází k otci, tak tolik nevyvadi a zamava mi ještě. Miluje každého rodiče ale ještě chudák nepobrala že nežijeme jako rodina spolu. Máme částečně stridavou péči.
Vím že je to celé o čase, že si snad co nejdřív malá zvykne na tuto situaci kdy je jen s jedním z rodičů a plakat o tátu nebude.
Děkuji předem za rady :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27701
24.8.20 21:14
@Anonymní píše:
Dámy prosím radu co dělat, jsem s otcem dcery dva měsíce od sebe a dcera (2 a půl roku) když se s ním loučí tak ho nechce pustit a pláče a volá táta. Trhá mi to samozřejmě srdce :,(, ale tatínek nás opustil a už má i v tak krátké době od rozchodu i novou přítelkyni. Já nikoho. Když dcera odchází k otci, tak tolik nevyvadi a zamava mi ještě. Miluje každého rodiče ale ještě chudák nepobrala že nežijeme jako rodina spolu. Máme částečně stridavou péči.
Vím že je to celé o čase, že si snad co nejdřív malá zvykne na tuto situaci kdy je jen s jedním z rodičů a plakat o tátu nebude.
Děkuji předem za rady :nevim:

Asi nic. Jen se snažit si užít tu dobu, kdy ji nemáš na starost. My nejsme od sebe a synovi se taky po tátovi stýská. To je normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15912
24.8.20 21:53

Jsou na to teorie třeba, že dítě podvědomě vnímá matku jako jistější a otce s větší pravděpodobností ztráty, proto ohledně táty víc vyvádí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64161
24.8.20 23:14

Jsou to období, naše děti takle spíš vyvádely v době, kdy jsme byli spolu a táta šel do práce. Ted jsme od sebe, neloučí se v podstatě dost často ani s jedním. Jak často střídáte? Nepomohlo by zkrátit intervaly? Předávat přes další osobu ( jesle, školka, babička)? Změnit prostředí ( nepředávat jako balík na ulici)? Předávat s překryvem - kdy s ní budete chvíli oba? Třeba na hřišti… :think: Nevim, zkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama