LR nebo Avon ?

Anonymní
28.1.20 18:48

LR nebo Avon ?

Ahoj, chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s předprodejem kosmetiky LR nebo avon? Prý je to celkem jednoduchý přivýdělek, LR mi přijde moc předražené, a myslím že by to lidi moc nekupovali, mate někdo s tímto zkušenosti? :D
Předem děkuji za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22198
28.1.20 19:09

Avon jsem dělala kdysi, ale brzy mě to přestalo bavit. Je obrovská konkurence kosmetiky a Avon ničím zázračně nevyniká. Úspěch můžeš mít snad jedině u klientek, které nemají možnost, čas nebo chut občas si zacourat po drogerkách.
A LR neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.20 19:12

@pe-terka děkuji za info :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1718
28.1.20 20:10

Kamaradka dela uz tak dobrych 10 let avon lady, ale ona je takova ze dokaze prodat kazdymu cokoliv :D nekde se s nekym seznami a hned ho prekeca at se zaregistrovat, treba na dovcu nebo do prace taha cely kufr s produkty a nabizi, nechava ruzne letaky po cekarnach, ja tam taky tak 500 mesicne necham :oops: no ma za to dobry penize a bez namahy, jen to chce umet s lidma, ja bych tak vykecana a nutit lidem neco asi nemohla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10853
28.1.20 22:25

Ani jedno bych si nekoupila, doby kdy jsem kupovala avon už jsou dávno pryč.. Tyhle letadla nesnáším a prodejce ještě víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
28.1.20 22:35

Avon léta dělá ségra, žádnej vejvar ale už má klientelu takže nějakou kacku to hodí. LR dělá můj přítel a kdybych už díky němu neměla ty produkty vyzkoušený, taky hodím flintu do žita. LR má fakt skvělý věci hlavně pletovku a doplňky stravy, vitamíny. Když to človek umí lidem vysvětlit funkcí a jedinečnost těch produktu, dají se vydělat slušný peníze. Jo, není to nejlevnější záležitost, ale kdo to zkusí a pozná ty výrobky, kupuje pak opakovaně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama