Reklama

Lubrikant a kondomy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alias.medved
Povídálka 24 příspěvků 28.01.18 12:18
Lubrikant a kondomy

Chtěla bych se zeptat, jaký používat lubrikant, který nepoškozuje kondomy? Přemýšlíme o glide 4 you. :* :hug:

Reklama

Reakce:

Krista0671
Závislačka 4062 příspěvků 28.01.18 13:06

Mám pocit, že může být jakýkoliv na vodní bázi?

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 28.01.18 13:48
@Alias.medved píše:
Chtěla bych se zeptat, jaký používat lubrikant, který nepoškozuje kondomy? Přemýšlíme o glide 4 you. :* :hug:

jojo, tenhle je fakt dobrej, silikony, jinej bych nekupovala

RonnonDex
Povídálka 25 příspěvků 30.01.18 08:57
@Krista0671 píše:
Mám pocit, že může být jakýkoliv na vodní bázi?

Mam pocit ze kondomy su z latexu nie zo silikonu takze by im nemal vadit ani silikonovy lubrikant,
Silikonove lubrikanty vadia len inemu silikonu cize roznym sex hrackam vyrabanym z tohoto materialu.
Kazdopadne Na baze vody je univerzalny lahko sa cisti a nicomu tym neublizia. Kludne aj Modry klasicky durex ktory je volne dostupny v kazdej drogerii. Je bezzapachu dobre klze a ak nieste v sprche/vani nieje ziaden problem.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >