Luhačovice se třemi dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kachnator
Nováček 3 příspěvky 16.05.19 10:04
Luhačovice se třemi dětmi

Ahoj, chystam se poprve do lazni a hned se tremi detmi. Muj hlavni pozadavek byl apartman, aby jsme meli 2 oddelene pokoje. Mame byt ubytovani na penzionu Rodina v apartmanu. Porad me zarazi, ze budeme muset na vsechno chodit jinam. Zvladne treba 9ti lety kluk tam dojit do skoly sam? Bojim se, ze to bude masakr zkoordinovat procedury pro vsechny 3. Mala po obede jeste spi, bohuzel usne jenom v postylce, tak jestli bude mit nejstarsi kluk procedury odpoledne, tak proste nevim jak to udelat. Mam chtit radsi do Miramonte, kde je vsechno vic pri ruce? Nebo jsou tam natolik vstricni, ze to pujde nejak udelat, aby mala mela klid na spani? Resil nekdo podobnou situaci, prosim podelte se o zkusenost. Diskuzi jsem neco cetla, ale nikde jsem nenasla, ze by nekdo byl uz se skolnim ditetem a zaroven batoletem a dalsim 5ti letakem…

Reakce:
Demi
Závislačka 3855 příspěvků 16.05.19 11:23

Proč by 9 letý kluk nezvládl dojít si do školy ten kousek sám? Vždyť do té samé budovy budete chodit i na jídlo. Procedury nebudeš koordinovat ty, na to tam mají pracovnici, která přesně určí časování. Většina procedur je dopoledne. Miramonti ti měla navrhnout dětská lékařka, která vám návrh na lázně psala. Ale v Rodině jsou běžně ubytované maminky s více dětmi, na procedury a k jídlu docházejí buď do Miramonti nebo do léčebny Vítek, která je hned vedle Rodiny.
Ono se to během pár prvních dnů zaběhne, nejstarší syn už bude samostatný a školu taky zvládne. Zvládají to i mladší děti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 11:34

Já byla s ditkem v Luhačovicích a Teda docházet 3× denně na jídlo, do školy a na procedury by se mi se třema dítkama Teda nechtělo. Nechala bych se ubytovat rovnou v Miramonti. Máš to všechno po ruce a kluf zvládne sám dojít do místnosti určené pro vzdělávání a pak trefí zpět na pokoj. Nebo do léčebný Vítek, tam je vše taky po ruce a jsou tam i větší pokoje právě pro maminky s více dětmi. Když budeš až v rodine tak ti z toho brzo šibne se třemi dětmi.

Kachnator
Nováček 3 příspěvky 16.05.19 14:32

No já právě nevím, jak je to daleko z rodiny do miramonte… jestli kousek, tak to nejstarší určitě zvládne. Vítkov nechci, protože tam vůbec nemají apartmány. Ty jsou prý jen na rodině nebo v mira. Zatím mi to přijde, že tedy radši zkusím zabojovat za to miramonti nebo je tam vyloženě nějaký problém, proč miramonti ne?

Demi
Závislačka 3855 příspěvků 16.05.19 14:48
@Kachnator píše:
No já právě nevím, jak je to daleko z rodiny do miramonte… jestli kousek, tak to nejstarší určitě zvládne. Vítkov nechci, protože tam vůbec nemají apartmány. Ty jsou prý jen na rodině nebo v mira. Zatím mi to přijde, že tedy radši zkusím zabojovat za to miramonti nebo je tam vyloženě nějaký problém, proč miramonti ne?

Ten pokoj v Rodině jsi dostala v okamžiku, kdy všechny ostatní pokoje Rodina+Vítkov+Miramonti+ev. Vlastimila jsou obsazené. Můžete mít štěstí a při příjezdu se dovíte na recepci, že v Miramonti se šťastnou náhodou uvolnil apartmán pro 3 děti s doprovodem. Doporučuji volat p. Karlíkovou z obchodního oddělení (číslo najdeš na www stránkách Luhačovic), ona má podrobný přehled o ubytovací kapacitě v daném dni. Nevím ale, jestli se něco v sezóně nedoplácí za pobyt s doprovodem.
My budeme od 27.6. v Miramonti se synem, jezdíme každý rok a letos už po čtvrté. Velmi mu lázně prospívají. Za svůj pobyt si budu doplácet 10,5 tisíce.

Demi
Závislačka 3855 příspěvků 16.05.19 14:49

Jo a z Rodiny do Miramonti je to cca 10 minut do kopce a zpátky 5 minut z kopce :-) Ale někdo to udýchá za kratší dobu.

Kachnator
Nováček 3 příspěvky 16.05.19 17:31

S paní Karlíkovou jsem mluvila a právě mi doporučila tu rodinu, že jinak apartmán je jenom v miramonte. Mě je celkem jedno termín, zatím to vypadá na listopad, ale klidně pojedem pozdějc.

inob73
Stálice 72 příspěvků 16.05.19 17:51

Pokud je volný apartmán v Miramonti tak ho ber všemi deseti. V listopadu se nic nedoplácí.
Jinak pokud budeš na Rodině, tak se připrav na to, že celé dopoledne budeš trávit v Miramonti v herně. Přijdeš na snídani a pak jsou procedury až do oběda. Vůbec se ti nevyplatí jít mezi nimi zpět na Rodinu. Odpoledne je volno a znovu na Miramonti na večeři. A je to pěkný krpál. Já bych tohle absolvovat 4 týdny se 3 dětmi fakt nechtěla. Uvidíš, budeš toho mít plné zuby již první týden.

Váš příspěvek
Reklama