Reklama

Lyžarská výbava oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 31.12.16 08:41
Lyzarska vybava obleceni

Ahoj, jedeme v unoru na 5dni na hory. A protoze jsme nelyzari, co se chteji postavit na lyze, tak jsem se zasekla na jedne veci.Co si obliknout pod bundu, aby jsme nebyli zpoceny, ale nebyla zima? Ja jsem si koupila soft shell kalhoty.Mam si koupit jeste i oteplovaky? A nasi 7lete pod kombinezu? Mam termalni triko a kalhoty, ale dal si nevim rady? Fleece? svetr? Mozna blby dotaz, ale fakt bych uvitala, co mam poridit, at nekupuju neco, co pak nebude potreba. Dekuji! :kytka:

Reklama

Reakce:

EvaG
Extra třída :D 10766 příspěvků 31.12.16 08:46

Dětem dávám termoprádlo. Na to triko mikinu a oteplováky a bundu. kuklu pod helmu a dobre rukavice. V soft schellu ti bude zima kup si oteplováky. Já mám oteplováky tílko triko mikinu a bundu a Vzdy ok. Hlavně důležitý kolem krku.

Tunrida
Hvězda diskuse 47211 příspěvků 31.12.16 08:46

Úplně normálně, jak kdybys šla třeba na zimní tůru, bobovat, bruslit… Ono v závěru sjedeš během chvilky kopec a pak budeš skoro bez pohybu, než se dostaneš zase nahoru.

terinka4444
Hvězda diskuse 66691 příspěvků 31.12.16 08:55

Softshellový kalhoty jsou ti k ničemu. Takže termoprádlo, na nohy i na tělo, na nohy na to oteplováky, na vršek na termoprádlo-existují dva druhy termoprádla, vrchní a spodní, takže se dá koupit i druhá vrstva, to já tedy neřeším, normálně si na to termoprádlo bereme fleecové mikiny, co máme běžně doma. Bundu, kuklu pod helmu. Já tedy také balím krk, mám takový ten tunelový šátek a termoponožky do přezkáčů.

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 31.12.16 09:12

Holky diky:-) uz mam obrazek. Takze ty soft shelky si vezmu tak na prochazku nekam co? Ja rada nosim ty saly pres hlavu normalne, tak poridim na lyze taky.diky moc!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama