Co to je přesně - boho módní styl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 2 inzeráty 28.12.16 12:13
Co to je přesně boho módní styl?

Kdo vysvětlí? Kabelky s třásněmi…a dál? Dík :mrgreen: :mavam:

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 28.12.16 12:22

@maskovak Určitě jste již o něm slyšely – boho style. Jak ale na něj? Nebojte se ho. Je velmi jednoduché jej vytvořit. Hlavním znakem je totiž nedokonalost. Samozřejmě na sebe nemůžete naházet vše, co doma najdete, ale zahoďte podpatky i elegantní kabelku. Hlavně dejte pozor, abyste na sobě neměla příliš mnoho vzorů. A boho styl nemusí být jen dlouhé šaty, ale třeba i široké kalhoty se vzorovanou halenkou a pohodlnými sandálky. Okopírováno z módního blogu :lol: ale dost často je to řazeno do módního pekla :mrgreen: :cert:

veruleve
Povídálka 14 příspěvků 28.12.16 12:23

Zemité barvy, volný střih, třásně, háčkované vesty nebo halenky, ornamenty, hnědé kozačky, třásně, tuniky, náramky, květiny,… mrkni na inspiraci na google ;)

Saatine
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 12:25
@veruleve píše:
Zemité barvy, volný střih, třásně, háčkované vesty nebo halenky, ornamenty, hnědé kozačky, třásně, tuniky, náramky, květiny,… mrkni na inspiraci na google ;)

Takze nevo mezi kovbojem, indianem a kvetinovymi detmi? :D

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23067 příspěvků 28.12.16 12:40
@veruleve píše:
Zemité barvy, volný střih, třásně, háčkované vesty nebo halenky, ornamenty, hnědé kozačky, třásně, tuniky, náramky, květiny,… mrkni na inspiraci na google ;)

Takže hippies+indiá­ni+kovboj=boho styl?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23067 příspěvků 28.12.16 12:41
@Saatine píše:
Takze nevo mezi kovbojem, indianem a kvetinovymi detmi? :D

aha koukám, že jsem přišla pozdě :-D

Saatine
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 14:18
@lleennttiillkkaa píše:
aha koukám, že jsem přišla pozdě :-D

Nahodou jsem rada, ze to nekdo vnima stejne :palec:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >