Co to je přesně - boho módní styl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 2 inzeráty 28.12.16 12:13
Co to je přesně boho módní styl?

Kdo vysvětlí? Kabelky s třásněmi…a dál? Dík :mrgreen: :mavam:

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.16 12:22

@maskovak Určitě jste již o něm slyšely – boho style. Jak ale na něj? Nebojte se ho. Je velmi jednoduché jej vytvořit. Hlavním znakem je totiž nedokonalost. Samozřejmě na sebe nemůžete naházet vše, co doma najdete, ale zahoďte podpatky i elegantní kabelku. Hlavně dejte pozor, abyste na sobě neměla příliš mnoho vzorů. A boho styl nemusí být jen dlouhé šaty, ale třeba i široké kalhoty se vzorovanou halenkou a pohodlnými sandálky. Okopírováno z módního blogu :lol: ale dost často je to řazeno do módního pekla :mrgreen: :cert:

veruleve
Povídálka 14 příspěvků 28.12.16 12:23

Zemité barvy, volný střih, třásně, háčkované vesty nebo halenky, ornamenty, hnědé kozačky, třásně, tuniky, náramky, květiny,… mrkni na inspiraci na google ;)

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 12:25
@veruleve píše:
Zemité barvy, volný střih, třásně, háčkované vesty nebo halenky, ornamenty, hnědé kozačky, třásně, tuniky, náramky, květiny,… mrkni na inspiraci na google ;)

Takze nevo mezi kovbojem, indianem a kvetinovymi detmi? :D

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 28.12.16 12:40
@veruleve píše:
Zemité barvy, volný střih, třásně, háčkované vesty nebo halenky, ornamenty, hnědé kozačky, třásně, tuniky, náramky, květiny,… mrkni na inspiraci na google ;)

Takže hippies+indiá­ni+kovboj=boho styl?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 28.12.16 12:41
@Saatine píše:
Takze nevo mezi kovbojem, indianem a kvetinovymi detmi? :D

aha koukám, že jsem přišla pozdě :-D

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 14:18
@lleennttiillkkaa píše:
aha koukám, že jsem přišla pozdě :-D

Nahodou jsem rada, ze to nekdo vnima stejne :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >