Lze prejit na jiny UP?

536
9.2.20 19:27

Lze prejit na jiny UP?

Holky, zkousim dotaz sem. Presla jsem z RD na evidenci na UP. Uz behem MD jsme se prestehovali jinam, a vsechny urady mi porad tvrdily, ze kvuli PPM a RP musim na urady v miste trvaleho bydliste. Tak me pak ani nenapadlo jit na UP kvuli podpore v nezamestnanosti jinam, nez v miste trvaleho bydliste (no, zenska po rodicaku :zed: )

A tak me pani zaregisrovala v miste trvaleho bydliste a az to udelala, tak se me ledabyle zeptala, proc se nehlasim na UP v miste, kde ted bydlim. Ze budu daleko dojizdet a dala mi podepsat papir, ze si nesmim narokovat cas a penize stravene navic delsim dojizdenim. Moc nechapu, proc mi toto pani nerekla, NEZ me zaevidovala. Urcite bych si vybrala blizsi UP. :,(

Muj dotaz zni: je tedy mozne se preregistrovat na jiny UP nebo uz je to problem (hlavne vzhledem k podpore v nezamestnanosti)? Registrovala jsem za zacatkem unora. Dekuji predem moc.

A kdyz uz jsme u toho - ohledne oznameni zmeny na VZP (ze jsem evidovana na UP) teda muzu zajit v novem miste bydliste, ze?

Dekuji vsem moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama