Lze vrátit Skarta?

6391
3.7.13 09:41

Lze vratit s-karta?

Ahojky holky, maminky, ja vim ze zde uz nejaka takova diskuze byla, ale nemuzu ji vubec najit.. :zed: :zed:
Chtela bych se zeptat zda nevite jestli lze vratit s-karta?? ;) Mate s tim nekdo zkusenosti?? ;) Ja jen ze budu mit cestu na urad, tak bych rada vedela, hlavne co mam rici? Ze ji chci vratit??

Dekuji za odpovedi… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12762
3.7.13 09:45

Myslím si že vrátit jde, mě když přišel dopis že si jí mám vyzvednout tak když jsem si pro ní šla tak se mi hend paní ůřednice ptala jestli jí budu používat a že mi budou i nadále posílat mateřskou na mou stávající kartu, takže s-kartu jsem založila so šuplíku a nepoužívám jí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1626
3.7.13 09:47

Jojo, já to mám úplně stejné, taky mám S-kartu schovanou, je úplně nedotčená a rodičák mi chodí na předchozí účet. Je to podle mě úplnej nesmysl ta karta, myslím si, že jí stejně hodně lidí nepoužívá :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6391
3.7.13 09:48

Ja s-kartu mam prave pres pul roku a stve me to ze me chodi rodicak pozdeji nez kdysi kdyz me to chodilo normalne na ucet…Ted to mam tak ze me to sice posilaji na ucet ale pres s-kartu a to me stve… :zed: :zed: Az pujdu na urad rada bych ji vratila ale nechci se nejak ztapnit proto se ptam radsi zde zda opravdu vratit jde..
Kdyz jsem si pred tim pul rokem sla, rekla jsem rovnou ze ji pouzivat nebudu a ona urednice mi rekla at ji ani nekativuji, no tak ji mam v penezence ale neni aktivni ani.,Je me k nicemu!!!Musela jsem si ji vyzvednout byla povinna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1626
3.7.13 09:49

Jestli teda jde vrátit to nevím, ale tak jí nepoužívej, mám ji 2měsíce a fakt vůbec nepoužitá a nic se neděje ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
3.7.13 09:50

Jj vrátit lze..běž na uřad, tak řekni že chce vrátit kartu, sepšíšou s tebou nějaký papír, podepíšeš a pak zajdeš do spořky s tím papírem z pracáku, a tam tu kartu dáš, oni zruší tvuj učet a je..taky se ji chystám vrátit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12762
3.7.13 09:51

Když jsem se paní ůřednice ptala proč teda s-karty dělaj když to jde posílat furt na můj ůčet tak sami nevěděli, akorát vyhozený peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6391
3.7.13 09:51

@Jenny83 Ja ji nepouzivam, mam ji pres pul roku ale rodicak chodi napred na ni a pak na muj ucet proto spozdeni rodicaku vite? Tak mi to urednice rikalaJsou to dva prevody..Ale stve me ze me chodi pozde rodicak, proto tu s kartu nechci uz me dosla trpelivost bohuzel… :zed:
Vim ze zde byla nejaka diskuze ze ji maminky vratily, ale nejak jsem tu diskuzi nenasla proto jsem zalozila novou…Tak snad nekdo se ozve kdo ji vratil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6391
3.7.13 09:53

@smurfka Supééér tak jsem rada ze to jde snad to jde i v nasem kraji,…Ze to neni jen nekde, ale kdyz to jde tak by to asi melo jit vsude…Ja tam skocim pristi tyden v pondeli. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50730
3.7.13 09:54
@smurfka píše:
Jj vrátit lze..běž na uřad, tak řekni že chce vrátit kartu, sepšíšou s tebou nějaký papír, podepíšeš a pak zajdeš do spořky s tím papírem z pracáku, a tam tu kartu dáš, oni zruší tvuj učet a je..taky se ji chystám vrátit

Tak to by bylo výborné, taky jsem už nad tím přemýšlela, jestli to jde, když se teď nemusí vyzvedávat. Taky ji mám nedotčenou doma, akorát spořka si tam pere prachy a mně chodí o 3 dny později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50730
3.7.13 09:57

@Jaja87 dej pak vědět, jak jsi dopadla, taky bych se tam případně vypravila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6391
3.7.13 10:03

No ja jsem ted premyslela ze si ji asi necham jako pojistku protoze mame doma mensi problemy spise manzel ma problem, je to dost osobni tak nerada bych to tady ted rozebirala, takze si ji asi necham kdyby nahodou se neco stalo tak tu skartu me nikdo nemze vzit apod..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Courtney
3.7.13 11:27

Dobrý den, já jsem ji byla vrátit v pondělí. Ráno jsem tam zavolala, že ji chci vrátit, paní mi řekla, ať nechodím k přepážkám, ať jdu rovnou za ni nahoru. Už měla pro mě přichystané protokoly o vrácení karty, ty jsem vyplnila, podepsala a odevzdala jsem kartu. Jeden si vzala, druhý jsem musela odnést do spořky. Jeden mi zůstal. Tam bylo docela haló, protože nevěděli co mají dělat :-) Nakonec se seběhli tři, volali centrálu, tam jim řekli, že musí vytisknout formuláře na zrušení karty a účtu, ty jsem podepsala a ještě jsem po nich chtěla zrušit ten souhlas s nakládáním s osobními údaji (ten automaticky podepisujete s převzetím karty - a spořka potom má komplet údaje včetně emailu a tel). Ten zrušili a bylo to, tento měsíc už mi rodičák pošlou přímo na můj účet :-)

• Citovat
  • Nahlásit
50730
3.7.13 12:15

@Jaja87 jo, ono to je nějak, že na ten účet nemůže exekutor, kdyby něco, že?

Courtney, tak to je super vědět, taky si to zruším. Díky! :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
3.7.13 12:19

@Angua
exekuce na skartu je možná..to zase pozor.
spíš jde asi o to že třeba mají společný účet a jestli jsou nějaké problémy, je lepší mít peníze na skartě..ale URČITĚ JDE na skartu dát exekuci. :!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat