Má moje dcera normální břicho?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.5.22 16:18

Má moje dcera normální břicho?

Zdravím dcera má 148 cm,37kg a 11 let, menstruaci ještě neměla. Trpívá na občasné migrény a má nějaké divné břicho asi jako tady paní na fotce. Je to součást vývinu a nebo se mám strachovat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33841
16.5.22 16:21
@Anonymní píše:
Zdravím dcera má 148 cm,37kg a 11 let, menstruaci ještě neměla. Trpívá na občasné migrény a má nějaké divné břicho asi jako tady paní na fotce. Je to součást vývinu a nebo se mám strachovat?

jestli má dcera divné břicho, běžte k dětské doktorce - v 11 je přece jedenáctiletá prohlídka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 16:23

11letá prohlídka

Na 11leté prohlídce jsme už byli a podle doktorky vše v pořádku ale mně se to prostě nezdá.

• Citovat
  • Nahlásit
2872
16.5.22 16:24

A co je na tom břiše divného? Já jsem asi slepá, ale nic zvláštního na něm nevidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4722
16.5.22 16:27
@Anonymní píše:

Jakože ho má vypouklé? To měla jedna moje spolužačka, asi to je normální, prostě druh postavy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
16.5.22 16:27

Nemůže trpět plynatostí a byt jen nafouklá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 16:28

V jejím věku jsem byla pár měsíců v nemocnici a ač hubená, vždy podměrečnou váhu, „pupek“ mi narostl. Nebylo to léky - jen jsem se nehýbala, jak jsem byla zvyklá - a hodně jedla - šlo mi to prostě jen do břicha. Hezký to nebylo, ale pak jsem to postupně venku zas vyběhala. Nemá prostě jen míň pohybu?

• Citovat
  • Nahlásit
8006
16.5.22 16:29

Myslím, že paní na fotce má normální břicho. Ty máš jaké břicho, zakladatelko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21216
16.5.22 16:36

Neni to proste drzenim tela, postavenim patere a panve? Nebo myslis to, ze se ji uklada tuk jen v dolni casti bricha? Tezko rict, kdyz to ani neni fotka dcery. Tohle mi prijde v norme. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1771
16.5.22 16:38

Jakože dřív měla břicho ploché a teď vypouklé? Dělá nějaký sport? Jedna moje dcera měla vypouklé bříško cca od těch 2 let, fyzioterapeut říkal, že má vrozeně rozestup břišních svalů. Ale jestli se to objevilo dceři náhle, tak ať jí pro jistotu pošle doktorka na ultrazvuk.
Jinak ať napíše rehabilitace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3585
16.5.22 16:49

Špatné držení těla? Povolené svaly? Nafouklá střeva? „Oplácání“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 17:00

To vypadá prostě jako povolené břicho, měla by víc sportovat nebo jít někam na fyzioterapii, může to být špatným držením těla, kdy funkci břišních svalů přebírají jiné, pak některé „leniví“, povolují se a vypadá to „tlustě“, i když to není tuk. Já s tím bojuju po porodu, asi už to dohromady nedám, ale malá holka by měla bez problémů.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 20:10

Já bych s tím raději někam zašla. Sestra měla to stejné břicho a nakonec jí našli nezhoubný nádor, který musel ven. Takže raději nechat vyšetřit, nikdy nevíte….

• Citovat
  • Nahlásit
8006
16.5.22 20:28
@Anonymní píše:
Já bych s tím raději někam zašla. Sestra měla to stejné břicho a nakonec jí našli nezhoubný nádor, který musel ven. Takže raději nechat vyšetřit, nikdy nevíte….

Já pořád nevím, co je na tom břichu divného :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30929
16.5.22 20:30
@Anonymní píše:

A takove bricho byl jeji jediny problem? Kvuli tomu ji zacali vysetrovat? Asi ne vid…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat