Má tu někdo 2 děti z IVF?

Anonymní
5.7.15 09:57

Ma tu nekdo 2 deti z ivf?

Ahojky.Chci si udelat jen takovy pruzkum. Z prvniho ivf mame holcicku, ted jsem po 3 ivf, ktere take vyslo.Jsem zatim na zacatku tehotenstvi.Je tu nekdo, kdo ma ze trech pokusu, ktere jsou na pojistovnu 2 deti? nemyslim dvojcatka. Myslim treba ditko z prvniho a druheho nebo druheho a tretiho pokusu.Co jsem tak procitala, tak to je velike stesti aby se to z tech trch pokusu takto zadarilo.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10286
5.7.15 10:11

Nejde o moji osobní zkušenost, ale od nás z práce dvě kolegyně mají každá po dvou dětech a kupodivu oběma stačilo ivf podstoupit jen 2×, co pokus to dítě :) někdy se holt zadaří :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.15 10:35

Schválně jestli je tu mezi náma maminka, která ma dítko z prvního ivf a zůstali jí mrazáčci a za pár let je další dítko z mrazáčku :)

Proč anonym?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
5.7.15 11:22
@rusovlaska.e píše:
Schválně jestli je tu mezi náma maminka, která ma dítko z prvního ivf a zůstali jí mrazáčci a za pár let je další dítko z mrazáčku :)Proč anonym?

Určitě je, ale je to teda mazec. Já bych asi nechtěla vědět, že jsem vlastně stejně stará jako můj sourozenec, jen jsem byla pár let v mrazáku. 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1982
5.7.15 11:53

Já mám první z 1. IVF - KETu a druhé z druhého IVF.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
5.7.15 11:58

Ahoj. V roce 2011 jsem podstooupila ivf a hned se zadařilo. Narodily se nám dvojčátka. Zbyly nám 2 embrya, které jsme nechali zamrazit. V dubnu jsem podstoupila KET. Máme štěstí. Jsem těhotná a v prosinci se nám narodí opět dvojčátka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
5.7.15 12:21

Ahoj. Mame 1. z 1. IVF 1. KET. A druheho z 2. IVF 3. KET.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
5.7.15 13:55

Tahle diskuze mne zajímá. Já bohužel tolik štěstí nemam, první IVF klaplo a od té doby ani ťuk a pokusy na poj. vyčerpány :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
5.7.15 13:56
@Katy75 píše:
Ahoj. V roce 2011 jsem podstooupila ivf a hned se zadařilo. Narodily se nám dvojčátka. Zbyly nám 2 embrya, které jsme nechali zamrazit. V dubnu jsem podstoupila KET. Máme štěstí. Jsem těhotná a v prosinci se nám narodí opět dvojčátka.

2 krát dvojky 8o 8o, to máte úspěšnost na 200 % :palec: :potlesk: :pankac: :pankac: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
5.7.15 14:00

@Martrich Pokud jí zavedli obě, tak spíš 100. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
5.7.15 16:01
@Litta píše:
@Martrich Pokud jí zavedli obě, tak spíš 100. ;)

já vím, ale dvakrát dvě, to je 200 % :mrgreen:, to se stává podle mě fakt málokdy. Kdybych měla brát úspěšnost IVF podle sebe, ze sedmi transferů a třech stimulací jedno dítě, tak je to opravdu bída. Asi je to fakt o štěstí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
5.7.15 16:14

@Martrich 200 by to bylo leda v případě, že by to byla jednovaječná dvojčata. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
5.7.15 16:56
@Litta píše:
@Martrich 200 by to bylo leda v případě, že by to byla jednovaječná dvojčata. :P

tak mě neber prosím tě tak za slovo, píšu to z legrace, nejsem žádný matematik. :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
5.7.15 17:20

@Martrich s dvojkama je o zábavu postaráno :). Nám nedávali moc velkou šanci na úspěch, tak jsem jim dokázala, že opak je pravdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
5.7.15 17:40
@Katy75 píše:
@Martrich s dvojkama je o zábavu postaráno :). Nám nedávali moc velkou šanci na úspěch, tak jsem jim dokázala, že opak je pravdou.

to tedy :pankac: :pankac: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama