Maca vaše zkušenosti

Anonymní
29.5.20 01:28

Maca vaše zkušenosti

Dobrý večer rada bych se zeptala na vaše zkušenosti s maca… pořídila jsem si tablety které jsme dnes začali brát a ktomu piju malinikovy čaj a čeká mě mojzisovka.. jsou to poslední pokusy které mám před nástupem na reprodukční kliniku… už jsme tam byli predtim na iui ale neúspěšně :roll: hodně špatná klinika s celkovým přístupem :roll: proto jsem se rozhodla vyzkoušet toto než se vrhnout hned na ivf… a rada bych věděla vaše zkušenosti.. :hug: At už s Maca a nebo s cvičením paní mojzisove jen dodám ze se snažíme 2 roky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29.5.20 03:47
@Anonymní píše:
Dobrý večer rada bych se zeptala na vaše zkušenosti s maca… pořídila jsem si tablety které jsme dnes začali brát a ktomu piju malinikovy čaj a čeká mě mojzisovka.. jsou to poslední pokusy které mám před nástupem na reprodukční kliniku… už jsme tam byli predtim na iui ale neúspěšně :roll: hodně špatná klinika s celkovým přístupem :roll: proto jsem se rozhodla vyzkoušet toto než se vrhnout hned na ivf… a rada bych věděla vaše zkušenosti.. :hug: At už s Maca a nebo s cvičením paní mojzisove jen dodám ze se snažíme 2 roky :roll:

Macu jsem pořídila příteli, bral ji 4 měsíce a pak jsme ji už vysadili, efekt nula nic. Spermiogram se nehnul. Bral s tím i klasiku jako Selzink plus, vitamin E, koenzym Q10, vitamim C a listovku. Pak jsme to změnili na Profertil a obyc vitamíny Sperktrum a vitamin C, to bere 5 měsíců. To se lehce se zlepšila pohyblivost a množství (v řádu jednotek procent), na morfologii to vliv nemělo. SPG byl dělaný vlastně každý měsíc, takže porovnání opravdu bylo. Jakákoliv změna se u spermií projeví po cca 90 dnech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
29.5.20 17:07

Mám s macou výborné zkušenosti na menstruační bolesti, funguje na mě jak ibalgin.
Pokud si dám 1 lžičku než to začne a pak v průběhu prvních 2 dní tak 2-3× denně zas lžičku, jsem uplně bez bolestí.

Takže s mým tělem něco dost podstatného dělá.

Takže jsem se teď rozhodla zkusit ji brát třeba 1× denně vrchovatou lžičku pořád a vidíme.
Jo a taky cvičit mojžíšovku, mam blbý záda, tak nějaké cvičení na posílení břišních svalů a celkovou harmonizaci potřebuju tak jako tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 06:11

@Callista mám to stejně také trpím hrozně na záda takže chci vyzkoušet mojžíšovku… problémy se zády taky úzce souvisí s plodností… proto jsem říkala ze vyzkousim opravdu vše přírodní cestou a mít jistotu ze jsem v pořádku i kvůli tomu ivf v budoucnu kdyby bylo nejhůř.. :roll: a s těmi bolestmi děkuji za zkušenost také mě doprovází tak jsem zvědavá :think: a vy se snažíte o miminko? Jak dlouho? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.5.20 06:13

@jahodova.limonada a macu bral jen pritel nebo i ty? (Snad nevadí to tykání :oops: )

• Nahlásit
  • Citovat
7
30.5.20 06:13

Ahoj holky, už od července 2019 se snažíme o mimi a zatím marně :nevim: nepomáhají ani bylinkové čaje (báby Radnicke ani Mojžíšove) teď zkusíme brát Macu, a uvidíme za měsíc :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.20 08:20
@Anonymní píše:
@jahodova.limonada a macu bral jen pritel nebo i ty? (Snad nevadí to tykání :oops: )

Nevadí. :lol: jen přítel, problém je na jeho straně hřiště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
30.5.20 08:29

@Lucinkaz my se snažili déle.. A vyšlo to. Bohužel jsme o něj v 16 týdnu přišli ale nevzdavej to:relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
30.5.20 08:42

Maca, malinik, mojzisovka, nosifol, gynex, kontryhel, specialni lubrikant a myslim, ze toho mozna bylo vic :roll: mozna jeste naka cinska medicina…vsechno hromada vyhozenych prachu…kdybych si tohle vsechno usetrila a sla rovnou na ivf, ze ktereho mame uzasnou dceru, usetrila bych penize, cas a hromady smutky nad kazdou menstruaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 09:18

@Lucinkaz drzim palečky :hug:
@jahodova.limonada jo takhle no u nás pritel v normálu ale u mě ne a ne se uchytit jednou si myslím ze jsem i po iui samovolně potratila jelikož spozdeni týden, lehounky duch a nakonec mrcha přišla a přidal se zánět dělohy :nevim: takže zkouším vše možné abych se vyhla laparce kterou má můj gynekolog v plánu za 3 měsíce :roll:
@Melodie91 jako něco na tom bude :nevim: ale my se rozhodli ze ivf jako poslední možnost :roll: stále doufáme v přirozené a vymodlene početí :roll: je mi 22 což doktor rikal ze tolik nespechame takže proč nevyzkoušet všechno :think:

• Nahlásit
  • Citovat
203
30.5.20 09:50
@Anonymní píše:
@Callista mám to stejně také trpím hrozně na záda takže chci vyzkoušet mojžíšovku… problémy se zády taky úzce souvisí s plodností… proto jsem říkala ze vyzkousim opravdu vše přírodní cestou a mít jistotu ze jsem v pořádku i kvůli tomu ivf v budoucnu kdyby bylo nejhůř.. :roll: a s těmi bolestmi děkuji za zkušenost také mě doprovází tak jsem zvědavá :think: a vy se snažíte o miminko? Jak dlouho? :hug:

Pamatuju si, že asi 2× když mi v minulosti někdo srovnal záda, tak ne že by to pomohlo se zádama, ale na nějaký čas to odstranilo menstruační bolesti. Ale jinak jsem moc souvislost s bolestí zad nezaznamenala, kolikrát jsem měla bolesti, že mě to budilo při každém otočení (to člověk zjistí, kolikrát za noc se otáčí!) a při vstávání z postele mi musel pomáhat přítel, ale menstruaci to nijak neovlivňovalo, tak jsem doufala, že to spolu zas tolik nesouvisí.
Ale jelikož se jedná hlavně o SIčko, tak je to přímo v té hlavní oblasti, takže možná souvisí :-( Jenže já už na to rezignovala, že by se to někdy vyléčilo. Spíš hádám, že budu v těhotenství trpět jak zvíře.

Snažíme se od února, teď jsem to měla dostat včera, nedostala, ale test byl negativní a dnes mě začalo bolet v podbřišku, takže už se to asi kvapem blíží :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
30.5.20 10:42
@Anonymní píše:
@Lucinkaz drzim palečky :hug:
@jahodova.limonada jo takhle no u nás pritel v normálu ale u mě ne a ne se uchytit jednou si myslím ze jsem i po iui samovolně potratila jelikož spozdeni týden, lehounky duch a nakonec mrcha přišla a přidal se zánět dělohy :nevim: takže zkouším vše možné abych se vyhla laparce kterou má můj gynekolog v plánu za 3 měsíce :roll:
@Melodie91 jako něco na tom bude :nevim: ale my se rozhodli ze ivf jako poslední možnost :roll: stále doufáme v přirozené a vymodlene početí :roll: je mi 22 což doktor rikal ze tolik nespechame takže proč nevyzkoušet všechno :think:

Tak to ma urcite doktor pravdu :-) to je hodne zasadni vec..my se zacli snazit o dite v mych 29 letech a podarilo se z ivf az tedne pred 34..uz treba kvuli tomu nebudeme mit 2. dite, protoze proste nechci byt tehotna a rodit po 35 letech, kdybychom to resili hned, meli bychom deti dve…ve 22 mate urcite hodne casu, na druhou stranu, nevim, jak dlouho se snazite a v jakem jste byli centru, jestli je u vas vsechno zdravotne v poradku a tak..protoze nekdy je ivf bohuzel posledni reseni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 11:05

@Melodie91 snažíme se 2 roky a byli jsme v eurofertilu.. tam bohužel udělali jen průchodnost a profil a už mě cpali po dvou iui na ivf… můj gynekolog který děla primáře v nemocnici souhlasil ze to je nejhorší klinika Jaká muže byt.. doporučil mi pravé mojzisovku a domluvil laparku… popřípadě mě pak odkázal na fakultní nemocnici v Olomouci kde mají prý perfektní reprodukční kliniku takže uvidíme jak to vše bude… :roll: plánovali jsme 3 děti a jsem na tom stejně ze rodit ve 35 nechci :roll: ale jak to tak vidím asi budeme rádi aspoň za jedno :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.5.20 11:09

@Callista Tak to drzim palečky ať vám to vyjde co nejdřív a můžete se radovat z miminka :hug: JA pravé kdysi vůbec nevěděla co to menstruační bolesti jsou a musím říct Ze poslední dobou ten první den protrpim tak by mi to mohlo pomoct :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
201
2.6.20 21:52

Bereme s manželem macu já i drmek a nic… Už 3 roky to nejde.. :,( :( čaje jsem zkoušela i gel na početí a nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama