Maca vs. Euthyrox 88mcg

6.10.19 21:32

Maca vs. Euthyrox 88mcg

Ahoj holky,

máte některá prosím zkušenost s užíváním léku Euthyrox (88 mcg) - na štítnou žlázu a současně užívání vitamínu MACA? (Chceme s manželem oba začít brát vitamíny a u Maci se nám líbí všechny pozitivní účinky, které má a přesně to nám oběma chybí…) :?

Příspěvek upraven 06.10.19 v 22:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19748
6.10.19 21:37
@CopatáCácorka píše:
Ahoj holky,máte některá prosím zkušenost s užíváním léku Euthyrox (88 mcg) - na štítnou žlázu a současně užívání vitamínu MACA?

Pokud máš problém se štítkou, euthyrox určitě ber. Ostatní až tak důležité není. Vitamín ti štítnou žlázu, která funguje na bázi hormonů, neuzdraví. Já mám letrox a nic jiného neberu. Mám optimální hodnoty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.19 21:41

@Russet moc děkuji za radu :kytka: já bych právě asi k tomu Euthyroxu potřebovala začít brát tu Macu. V jedné lékařské diskuzi byly dva články pod sebou, což je paradox. Každý od jiného lékaře- jeden píše, že je to ok a doporučuje brát součastně leka na štítnou a Macu a druhý píše, že Maca špatný účinek na štítnou. Tak teď právě nevím nevím čemu věřit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19748
6.10.19 21:58
@CopatáCácorka píše:
@Russet moc děkuji za radu :kytka: já bych právě asi k tomu Euthyroxu potřebovala začít brát tu Macu. V jedné lékařské diskuzi byly dva články pod sebou, což je paradox. Každý od jiného lékaře- jeden píše, že je to ok a doporučuje brát součastně leka na štítnou a Macu a druhý píše, že Maca špatný účinek na štítnou. Tak teď právě nevím nevím čemu věřit :lol:

Mám osvědčeného endokrinologa a nikdy mi macu nevnucoval. Já nevěřím na superpotraviny a zázračné výrobky odněkud z tramtárie :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17315
6.10.19 22:58

Bála bych se toho vysokého obsahu jodu, zeptej se na endo co ti řeknou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.19 19:18
@ka2ka píše:
Bála bych se toho vysokého obsahu jodu, zeptej se na endo co ti řeknou

Tak jsem dnes volala na Endo. Doktorka ani nevěděla, co to Maca je… nicméně mi řekla že prý by tam určitě neměla žádná kontraindikace s Euthyroxem být. A mám to zkusit… No trošku mě to zjistili.. Bylo slyšet, že si není jistá, ale nejspíš neměla čas to víc řešit :nevim:… Tak nevím jestli nezkusit volat jiného endo… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17315
7.10.19 19:41
@CopatáCácorka píše:
Tak jsem dnes volala na Endo. Doktorka ani nevěděla, co to Maca je… nicméně mi řekla že prý by tam určitě neměla žádná kontraindikace s Euthyroxem být. A mám to zkusit… No trošku mě to zjistili.. Bylo slyšet, že si není jistá, ale nejspíš neměla čas to víc řešit :nevim:… Tak nevím jestli nezkusit volat jiného endo… :roll:

tak jde o to s čím konkrétně se léčíš u něčeho je hodně jodu na škodu u něčeho ne to snad musí vědět mudr, ptala jsi se konrétně na ten jod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama