Ovulační test pepino

Anonymní
6.10.19 12:20

Ovulační test pepino

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, o miminko se snažíme půl roku a nechceme to zatím šířit mezi známé. Poprvé jsem vyzkoušela ovulační testy. Chtěla bych se poradit, jestli tedy podle testů ovulace proběhla včera - 12. DC? Cyklus mám 26-27 dní. Přikládám foto a děkuji za případné odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

111
6.10.19 14:01

Jestli proběhla z testu nezjistíš :) test jen ukazuje že se zvedla hladina LH hormonu. V návodu píšou, že po posledním pozitivním testu proběhne ovulace za 24-48 hodin ale je to individuální. Mě třeba vždy proběhla za míň než 24 hodin. Takže pravděpodobně proběhne ovulace dnes nebo zítra :) přeji ať se zadaří :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
6.10.19 14:09

Predpokladam, ze ten prvni test 12 dc je z dopoledne, vetsinou ovulace nastava do 24 hodin, takze dle meho nazoru Ti probehla/probehne dnes :) ja kdyz mam ovulacni test pozitivni, tak prave mi probehne ovulace do 24 hodin :) malo komu az do 48 hodin, nicmene kazda jsme jina :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.19 14:52

Děkuji moc za vysvětlení :-) “snažili” jsme se i dnes, tak uvidíme :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 17:48

Ovulační test Pepino

Ahoj, holky, jsem nováček v testovani. Toto je negativní ještě, že (test Pepino)? Delano před chvílí, kdy zkusit další test, aby jsem Ovu neprošvihla? Zítra odpoledne? Jinak jsem dneska 14.DC, ovulaci mam vždy asi 16.DC (dle BT). Délka cyklu bývá 31 dni. díky za info

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama