Otěhotnění - nemám ovulační bolesti

Anonymní
6.10.19 08:36

Otehotneni - nemam ovulacni bolesti

Ahoj holky,

Mam dotaz. Vcera jsme se snazili, dneska by mela byt ovulka. Vzdycky pri ni citim takovou tupou bolest.

Je mozne, ze se nam to povedlo, a proto necitim ovulacni bolesti? Nebo uz blbnu? ????????

A jeste jeden dotaz, myslite, ze mame velkou sanci pri sexu den pred ovu?

Moc dekuju.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

383
6.10.19 08:47

Blbneš… To jestli máš bolesti nebo ne neříká, jestli byla ovulace nebo ne. A ovulace (tzn. bolesti) přichází i v případě úspěšného oplodnění. Největší šance na otěhotnění je 2-3 dny před ovulací, v den ovulace a i jeden den po ovulaci. Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22797
6.10.19 08:48

Nikdy jsem necítila, že mám ovulaci :nevim: ano den před je samozřejmě lepší než po… Otázka jestli se řídíš podle nějaké aplikace nebo to máš zjištěné jinými přesnými metodami, protože ovulace taky může být úplně jindy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.10.19 09:16

@ElucaK
Ovulační bolesti mám každý měsíc, ovulaci vždycky cítím - bolesti v podbřišku. Ted to tak není, proto se ptám. :)

Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.10.19 09:17

@pikola
Ano, potvrzené mám ovutesty.:) Moc bych si to přála :)

Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
11884
6.10.19 09:20
@Anonymní píše:
@ElucaK
Ovulační bolesti mám každý měsíc, ovulaci vždycky cítím - bolesti v podbřišku. Ted to tak není, proto se ptám. :)Zakladatelka

Tak třeba máš anovulačni cyklus a tím pádem nemůžeš otěhotnět, když tvrdíš že vždycky máš ovulační bolesti. A pokud tedy nepřišly, tak jsi ovulaci neměla. Když je to podle tebe důkaz ovulace. Těžko můžeš otěhotnět a říct, že proto nemáš bolesti. To je přece naopak nejdřív ovulace a pak otěhotnění. Tedy reaguju jen na to, co píšeš, protože si protiřečíš.

Jinak pokud jí nemáš potvrzenou testem, tak to vůbec nemusí být pravda. A nebo je to vše úplně jinak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
6.10.19 10:56

Já jsem ovulační bolest cítila každý měsíc a zrovna v měsíci kdy ne, jsem otěhotněla. Myslela jsem, že ovulace nebyla a najednou dvě čárky :) Ale byl to i první měsíc, kdy jsem pila kontryhel, tak třeba ty bolesti zmírnil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.19 11:16

Ahoj já jsem před mimoděložním žádné ovu bolesti neměla jednou za čas mě píchlo u vaječníků ale abych se ujistila že ovulaci mám musela jsem používat ovu testy jinak bych fakt nepoznala jestli mám ovulaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.19 11:29
@Anonymní píše:
@ElucaK
Ovulační bolesti mám každý měsíc, ovulaci vždycky cítím - bolesti v podbřišku. Ted to tak není, proto se ptám. :)Zakladatelka

Taky jsem byla presvedcena jak presne vim kdy ovuluji podle bolesti a hlenu a bla bla. Velky kulovy :palec: myslela jsem si jak je to zhruba uprostred cyklu dle tech priznaku a ani nahodou. Dle tehotenstvi mam ovulaci spis ke konci cyklu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.19 11:32
@P4ja píše:
Tak třeba máš anovulačni cyklus a tím pádem nemůžeš otěhotnět, když tvrdíš že vždycky máš ovulační bolesti. A pokud tedy nepřišly, tak jsi ovulaci neměla. Když je to podle tebe důkaz ovulace. Těžko můžeš otěhotnět a říct, že proto nemáš bolesti. To je přece naopak nejdřív ovulace a pak otěhotnění. Tedy reaguju jen na to, co píšeš, protože si protiřečíš.Jinak pokud jí nemáš potvrzenou testem, tak to vůbec nemusí být pravda. A nebo je to vše úplně jinak ;)

A testem spolehlivym bych podotkla. Ne ovulacnimi testy, ty nic nedokazuji, muze to byt jen takova pomocna berlicka, ale ten prubeh aby doslo l ovulaci je trosku slozitejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11884
6.10.19 11:51
@Mysticlipstick píše:
A testem spolehlivym bych podotkla. Ne ovulacnimi testy, ty nic nedokazuji, muze to byt jen takova pomocna berlicka, ale ten prubeh aby doslo l ovulaci je trosku slozitejsi.

No, já si za sebe myslím, že možné je ledacos, že zakladatelka klidně mohla otěhotnět. Moc bych jí to přála. Pokud to má přijít, tak to přijde. Ať už s bolestmi nebo ne. Vůbec bych nespoléhala na to, že když má x cyklů bolesti, tak to bude pořád stejné. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.19 12:07
@P4ja píše:
No, já si za sebe myslím, že možné je ledacos, že zakladatelka klidně mohla otěhotnět. Moc bych jí to přála. Pokud to má přijít, tak to přijde. Ať už s bolestmi nebo ne. Vůbec bych nespoléhala na to, že když má x cyklů bolesti, tak to bude pořád stejné. :)

Taky ji to preji, jen z vlastni zkusenosti nepovazuji ovu testy za spolehlive :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.10.19 13:23

@Mysticlipstick
Tak jste mě holky trochu znejistily s tou ovu, myslela jsem, že bolesti 14 dc musí být stopro ovu, ale třeba vážně ne. Jsem hrozně zvědavá.. :) Nejhorší je čekání do ms, hrozně to pak neubývá..

Kdy jste vy otěhotněly? Kolikátý dc? :)

Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
11884
6.10.19 13:36
@Anonymní píše:
@Mysticlipstick
Tak jste mě holky trochu znejistily s tou ovu, myslela jsem, že bolesti 14 dc musí být stopro ovu, ale třeba vážně ne. Jsem hrozně zvědavá.. :) Nejhorší je čekání do ms, hrozně to pak neubývá..

Zakladatelka

No, ona ani ta ovu nemusí být 14dc. To je u každé individuální, a pokud ti ji v ten daný den a konkrétní cyklus nepotvrdí lékař z utz, pak nic není stoprocentní.

A kdy jsem otěhotněla?? Fakt nvm. Nic jsem nesledovala, neměřila. Byli jsme na dovolené (cca 12 - 14dc), tak jsem myslela, že tam, ale těhotenství bylo podle utz o dost mladší. Takže někdy potom. A do kalendáře si styk nepíšu, tak fakt nvm. Ale mně to nepřišlo důležité to zkoumat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.19 14:13
@Anonymní píše:
@Mysticlipstick

Zakladatelka

Taky jsem to nejak vic nezkoumala, jeden mesic jsem se na ovu testy vykaslala a dle tehotenstvi, ktere bylo mladsi tak asi nekdy ke konci cyklu spis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama