Maclaren MX3 Trojkolka

300
17.11.07 10:34

Maclaren MX3 Trojkolka

Mate nekdo zkusenosti s touto trikolkou? Co na nej rikate? Predevcirem jsme ho koupily protoze se nam rozpadl kocarek a nechteli jsme uz vyhazovat velke penize za kocarek Tak jsme koupili tento.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
17.11.07 12:33

Hoď sem prosím odkaz na kočárek, dík P

• Nahlásit
  • Citovat
70
17.11.07 12:57

Nejsem si jistá ale měl by to být asi tenhle. http://www.sunmobil.cz/detail.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
17.11.07 13:52

Jo jo to je on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.11.07 15:08

Mě přijde od pohledu moc fajn, ale jestli jsem to správně pochopila, tak k němu nedělají korbičku, což je podle mě škoda, ale ty asi stejně potřebuješ jen sporťák. Sport. sedačka se nedá otáčet, což by mě vadilo, připadá mi taky dost otevřenej (nemám ráda tenhle typ boudy). Pochválila bych nosnost do 25kg. V tom popisku mi chyběly informace typu váha, jestli jdou záda polohovat až do lehu, odpružení… Ale golfky od téhle zmnačky jsou v cizině moc populární, takže snad i sporťák bude OK. Já bych ho ale určitě nejdřív chtěla vidět. Peťulina

• Nahlásit
  • Citovat
300
17.11.07 17:48

Je lehoucky, ma tak do 8 kilo. Lehci jak nase golfky. Korba se da pry dokoupit kolem 4000. Zada jdou polohovat od uplneho sedu do uplneho lehu. Jako vlastnosti ma super. Ale proste by m,e zajimalo jestli s nim ma osobne nekdo zkusenosti. Napsane muze byt vse a pak ti kocar vydrzi rok, tak jak nas predchozi . :-) Tajk proto se ptam. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
17.11.07 20:37

Ja bych se McLarenu nebala jako znacky. V Londyne ma tuto znacku 80% mamin, takze bude asi spolehlivy, jinak by si to neporizovaly. Tady v Cesku se temer nikde neprodava, takze tady asi nikoho, kdo by mel tento typ nepotkas.
Samozrejme, ale na spatny kus muzes narazit u kazde (sebelepsi znacky).

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
17.11.07 21:32

Jen tak ze zvedavosti: jaky kocarek se Vam po roce rozpadl?
S timto zkusenost nemam, ale muj sportak Graco ma podobnou boudu a dost do nej ze strany fouka, takze ho beru jen jako letni kocarek. Jsem zvedava, jak se vam v zime osvedci - dej pak vedet. :)
Jinak se mi ta trojkolka libi. Zvlast jak je lehoucka. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
19.11.07 11:16

Takova pekna trojkombinace od Britaxu. Upadlo kolecko. Nevime co se stalo, ale je to rozbite. Asi nekdo ze sousedu omylem. No budu ho chtit za nejake male penizky prodat. Mozna si s tim nejaky sikovny tatinek poradi. Ten nas na to nema cas. Je moc pekny a pohodlny. No skoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama