Macmiror globule bakteriální infekce

Anonymní
4.1.21 11:50

Macmiror globule bakterialni infekce

Ahoj.Mam par otazek k Macmiror 500 complex(globule):
1.Pomohl Vam Macmiror 500 globule na bakterialni infekci? Ne kvasinky, ale bakterie. Pokud ne, co Vam pomohlo nebo jaka byla dalsi lecba?
2.Jaka ev. bakterie to byla?
3.Mely jste nezadouci ucinky (paleni, svedeni..)na nej?
4.Byly jste po nem jiz dlouhou dobu bez potizi nebo nepomohl ci se po jeho vysazeni objevilo neco jineho?
5.Zavadely jste po ukonceni lecby probiotika?

Zajima me to, nebot mne bud nepomohl nebo vytvoril novy problem (narusil jeste vic)a mela jsem na nej asi jeste alergii, proto se ptam.

Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
607
4.1.21 12:02

Já je brala xkrát na bakt. záněty, žádné vedlejší účinky ale zabral vždy max na týden. Probiotika jsem brala při braní antibiotik, při globulích vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
4.1.21 12:21

Brala jsem, nežádoucí účinky jsem nepociťovala. Po léčbě bez potíží, ale probiotika jsem dávala. Konkrétně - od dr. Maxe Flor femina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16947
4.1.21 12:33

V prvním těhotenství pomohl bez problémů. Ve druhém jsem měla velmi silnou alergickou reakci :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 12:39

@meduzka23 a co potom dal lekar jineho? Zkusil jiny lokalni pripravek ci atb oralne? Ja prave nevim, zda me to zbavilo puvodnich potizi ci zda vzniklo neco noveho..mam zas paleni jinde.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 12:40

@Bobby mohu se zeptat, jak probihala? A jak dlouho to trvalo?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 12:41

Brala jsem je kdysi dávno. Přítel byl příliš nezkušený, takže to krapet přehnal při dráždění (já jsem ho moc nekorigovala, jak byl nezkušený, tak jsem mu do toho ne chtěla moc kecat, aby mu v tomhle nekleslo sebevědomí, pak jsem musela stejně s pravdou ven a trochu ho vycvičit) a já krom toho, že jsem byla uvnitř úplně rozbitá, tak mi to ještě vyvolalo jakýsi zánět. Doktorka říkala, že jsem pěkně dodrápaná a ať je přítel příště o hodně jemnější. Nicméně na macmiror to bylo tak napadrť, že mi k tomu předepsala ještě třídenní clotrymazol, nejdřív jsem užívala ten, pak macmiror a k tomu ještě jakousi mast. Zdálo se mi, že zabral celkem rychle a zahojilo se. Sestřička na gyndě mi pak řekla, že mám úplně výstavní výsledky stěru.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 13:58

Mne na bakterii konketne candida, vzdy pomohly jen antibiotika. Macmiror a jine globule vubec, akorat to znici luzkoviny, pradlo…

• Citovat
  • Nahlásit
16947
4.1.21 17:20
@Anonymní píše:
@Bobby mohu se zeptat, jak probihala? A jak dlouho to trvalo?

Asi bych řekla, že bych si v té chvíli raději sedla do vosího hnízda..asi tři dny velmi bolavý a svědící otok a pak myslím ještě týden, než jsem mohla říct, že je to ok a pohodlně si sednout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat