Macmiror léčba výtoku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barboramala
Povídálka 16 příspěvků 12.02.17 10:44
Macmiror léčba výtoku

Gynekolog mi předepsal macmiror krém na léčbu výtoku, na který jsem si stěžovala, sice mi říkal, že zánětlivé to nemám, ale poslední dobou mám výtok velice silný. Je Macmiror dobrá volba na výtoky?

Reakce:

Petule030
Kelišová 5757 příspěvků 1 inzerát 12.02.17 12:40

@barboramala Záleží, jaký problém se za tím výtokem skrývá. Silný výtok většinou není bezdůvodně a Macmiror myslím ničí široké spektrum bakterií, kvasinek… Dělal ti lékař kultivaci?

barboramala
Povídálka 16 příspěvků 17.02.17 15:41

@Petule030 nedělal, ale léčila jsem se tím krémem a snad už to bude v pořádku.

lena24
Povídálka 13 příspěvků 30.01.18 07:06
Macmiror

Ahoj holky, potrebuju poradit. Doktor mi napsal na kvasinky i bakterie v pochve Macmiror tbl a k tomu Polygynax na zavadeni.Jake mate s uzivanim Macmiroru zkusenosti? A mam si popr. dokoupit i probiotika? Kvasinkova infekce se mi stale vraci. Zhorsi se mi to vzdy, kdyz jsem ve stresu a jim sladke. A prave ted v lednu resim moc problemu najednou, psychicky jsem na tom spatne, mam deprese, jenze antidepresiva zadna nesnesu.Beru jen sirup proti uzkosti.Jsem z toho zoufala, cokolada mi pomaha na nervy, ale zas pak mam problem s kvasinkami.Jak z toho ven? Mam staleho pritele, vim, ze nic na me neprenesl.Vse je to ze stresu, ve kterem jsem vlastne porad. A i kvuli oslabene imunite. Nedokazu nejak relaxovat a zklidnit se.Diky za radu.

lena24
Povídálka 13 příspěvků 30.01.18 07:25
Macmiror

A jake mate zkusenosti z protikvasinkovou dietou? Co se muze jist a co ne?
Vim, ze je nutne vysadit cukr a pecivo.Ale nedari se mi to dodrzet. K tomu deprese, citim se moc osamela, deti mam uz velke, pritel se mnou nebydli, jen mamka a to je hodne narocne, pece o ni a prace na plny uvazek k tomu.Mam pocit, ze neziju, jen prezivam, nemam vubec z niceho radost, nepomaha mi ani, kdyz si jdu zacvicit.

Zabatko
Závislačka 4270 příspěvků 30.01.18 07:59
@lena24 píše:
Ahoj holky, potrebuju poradit. Doktor mi napsal na kvasinky i bakterie v pochve Macmiror tbl a k tomu Polygynax na zavadeni.Jake mate s uzivanim Macmiroru zkusenosti? A mam si popr. dokoupit i probiotika? Kvasinkova infekce se mi stale vraci. Zhorsi se mi to vzdy, kdyz jsem ve stresu a jim sladke. A prave ted v lednu resim moc problemu najednou, psychicky jsem na tom spatne, mam deprese, jenze antidepresiva zadna nesnesu.Beru jen sirup proti uzkosti.Jsem z toho zoufala, cokolada mi pomaha na nervy, ale zas pak mam problem s kvasinkami.Jak z toho ven? Mam staleho pritele, vim, ze nic na me neprenesl.Vse je to ze stresu, ve kterem jsem vlastne porad. A i kvuli oslabene imunite. Nedokazu nejak relaxovat a zklidnit se.Diky za radu.

Macmiror je v pohodě, po dobrání si zaváděj nějaká probiotika, celkové užívání nemá valný smysl. Také jsem s tím hodně bojovala byla zoufalá. Co mi hodně pomáhá je minimálně týdenní pobyt u moře a pořádné prosolení intimních partií :-). S tou dietou to zase nepřeháněj, nejvíc důležité je být psychicky v pohodě, pokud se budeš trápit protikvasinkovou dietou, tak to může být paradoxně ještě horší, vlastní zkušenost. Jinak co se Macmiroru týče, ještě je možnost ho užívat následovně: 6 tablet každý večer a dalších 6 jednou týdně, to máš léčbu na 7 týdnů a pak ta probiotika zavést cca dalších 14 dní, stačí obden. Zeptej se na gyndě na to schéma. Mně to taky celkem pomohlo.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 30.01.18 08:02

Za mě Macmiror dobrý. Já ho mám tedy obden, protože mi našli v pochvě něco málo ecoli, ale kvůli hrozícímu předčasnému porodu mi na to dávají na noc právě bobulové čípky Macmiror. Snášenlivost mám dobrou, problémy nemám, jen čípky docela dost barví, takže bez intimky ani ránu.
S depresemi a úzkostmi neporadím (mně pomohl manžel a práce) :nevim:

lena24
Povídálka 13 příspěvků 30.01.18 10:52
macmiror a probiotika

Diky.Je lepsi si probiotika zavadet, nez uzivat vnitrne? Z protikvasinkove diety jsem nestastna, protoze vubec nevim co jist a v pohode nejsem. Manzela nemam, jsem rozvedena uz 15 let a od rozvodu se me spustila deprese…a stale se v tom placam..chvili je dobre…pak prijde vetsi problem a stres a hroutim se, obcas pak beru lexaurin nebo Novopassit. Prasky na deprese jsem zkousela, ze vsech mi bylo spatne a nepomahaly mi.Ted je to hodne tezke zvladat, praci, peci o matku, domacnost, s pritelem se moc nevidame. Deti uz vyleteli z hnizda a je mi moc smutno.Tak jsem smutek zajidala cokoladou, k tomu sladke kafe se smetanou mam rada, o Vanocich nejake cukrovi a kvasinky se vratily a navic i bakterie. :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >