Reklama

Přestat nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 10.02.17 23:23
Přestat nebo ne?

Hezký večer :) beru antikoncepci Lindynette 20 a někdy krvacim silne jak při menstruaci. Beru ji krátce, vím, že špinit můžu až tři měsíce, ale já nesnesu mít takovou dobu v kalhotkách vložku :oops: rozjede se mi zánět, potřebuje dýchat :oops: :D a tak premejslim, jestli se na to nevykaslat. Beru jí kvůli bolestivé menstruaci, ale to radši ty bolesti, než záněty :zed: taky je mi od začátku brání antikoncepce divně od žaludku :pocitac: Chtěla bych dobrat platicko a zkusit nitroděložní tělísko, ale ještě jsem nerodila. Tak jaký máte názor? :nevim: Já bych třeba ještě vydržela tu antiko, ale když to se nedá :pocitac:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 10.02.17 23:35

Proč bereš antikoncepci? Aby ses chránila proti početí nebo si chceš nějak upravovat cyklus. Promiň, je to trochu zmateně napsané, tak nevím.
Já bych se na to vykašlala hned a proti početí používala kondomy. Když s tím oba umíte zacházet, tak je riziko početí stejně vysoké jako u HA ;-)
EDIT jo promiň, kvůli bolestivé MS, už to vidím. Tak toho tě ani tělísko nezbaví.

Příspěvek upraven 10.02.17 v 23:39

Gosi
Kelišová 5479 příspěvků 10.02.17 23:35

Na ms kalíšek, nebo látkový vložky, dělaj se i intimky a řekla bych, že budou i víc „dýchat“… jinak nějákou alternativu typu čaje, nebo nějákou jogu jsi zkoušela? já mívala ms spíš vysilující, a co mi na to pomohlo byl porod, ale to je řešení tak na čtyři roky :-D

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 10.02.17 23:37

Jo a přečti si něco o nitroděložních tělískách, klidně na netu ;-) Mohou se samozřejmě aplikovat i ženám, které nerodily, ale častým vedlejším účinkem právě také bývá neustálý výtok i po několik měsíců. :think:

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 10.02.17 23:37

@Gina108 kvůli bolestivé menstruaci. Když kondomy mi moc nesedí, vadí mi ten zápach gumy :D

Gosi
Kelišová 5479 příspěvků 10.02.17 23:39

A tělísko mám v plánu do budoucna, ale četla jsem na něj nějáké stížnosti právě co se týče zánětů… i když by teoreticky měly bejt právě nezánětlivé :nevim: :nevim:

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 10.02.17 23:40

@Gosi i intimky na delší dobu mi vadí :nevim: čaje, jógu, paralen tři dny předem, teplý na břicho, pupalka, ležení na tvrdém, všechno vyzkoušeno, bolesti hrozne :zed:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 10.02.17 23:40
@terezkakol píše:
@Gina108 kvůli bolestivé menstruaci. Když kondomy mi moc nesedí, vadí mi ten zápach gumy :D
:lol: Dělají i ochucené, ty tou gumou cítit tolik nejsou. ;)

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 10.02.17 23:40

@Gina108 ochucené taky nic moc :nevim:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 10.02.17 23:41
@Gosi píše:
A tělísko mám v plánu do budoucna, ale četla jsem na něj nějáké stížnosti právě co se týče zánětů… i když by teoreticky měly bejt právě nezánětlivé :nevim: :nevim:

No když si vezmeš, je je to skutečně cizí těleso v těle, tak se to tělo brání právě zánětem. To mi přijde logické… :nevim:

Gosi
Kelišová 5479 příspěvků 10.02.17 23:42
@terezkakol píše:
@Gosi i intimky na delší dobu mi vadí :nevim: čaje, jógu, paralen tři dny předem, teplý na břicho, pupalka, ležení na tvrdém, všechno vyzkoušeno, bolesti hrozne :zed:

paralen? jinak joga, čaj a uprava životního stylu bylo vyzkoušeno na jeden dva cykly a když to nezabralo, tak jsi se na to vykašlala, nebo v tom pokracuješ měsíce a roky a ani tak se to nelepší?

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 10.02.17 23:42

@Gosi já znám holky, které jsou spokojené, tak nad tim právě taky uvažuju.

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 10.02.17 23:43

@Gosi gynekoložka mi doporučila tři dny před menstruací brat jedet denně a trošku uleva byla, ale taky nic extra. Dlouho jsem hubla, jídelníček parádní, pohybu taky dost, ale stále stejné.

Gosi
Kelišová 5479 příspěvků 10.02.17 23:49
@Gina108 píše:
No když si vezmeš, je je to skutečně cizí těleso v těle, tak se to tělo brání právě zánětem. To mi přijde logické… :nevim:

Ti jo, ale stribro, zlato a med by mely mit prave protizanetlive ucinky… :nevim:

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 10.02.17 23:54

Co jsou „hrozne bolesti“? A kolik je Ti let? Ja mivala takovou menstruaci, ze jsem v krecich sedela s prujmem na zachode a mezi kolenama kybl na zvraceni. Jak jsem to nevychytala, tak jsem nebyla schopna dojit ze skoly domu. A zvladla jsem to bez antiny cely zivot. S vyssim vekem se to lepsilo a po detech uz je mi zle tak jeden den a muzu normalne fungovat.
Muzes jeste zkusit magnezium a zmenu zivotniho stylu aspon pul roku, nez vyhodnotis, ze to nefunguje. Ja bych volila jeden den bolesti nad zanety a hormony.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama