Madeira s kojencem

19
13.6.13 11:20

Madeira s kojencem

Byli jste někdo na Madeiře s dítětem do 1 roku? jak zvládlo let? jaký jste měli kočár(sporťák nebo golfky),máte nějaké tipy na ubytování, výlety apod. moc děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1214
13.6.13 12:12

Ahoj, já jsem tam nikdy nebyla, ale nedávno propagovali Madeiru u nás v obchodním centru jako skvělé místo na dovču. Paní u stánku mi ale ostrov pro malé mimi nedoporučila. Prý až tak pro starší děti od 6 let. Ale to jsi asi slyšet neechtěla, viď :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucyhavirov@seznam.cz
14.6.13 20:11

My byly s dětma na Madeiře před 2roky, děti měli sice 3roky a 5let, ale let v pohodě, měli jsme tam pujčené auto a projeli jsme celý nádherný ostrov, pulka ostrova je slunečna a druhá je pod mrakem a deštivo, na výletě jsme byly v botanické zahradě, na skalickách Ponta roso z kterých je nádhezný výhled, na lanovce která vede přes Funchal, byly jsme se podívat na tradiční Madeirské obydlí Santana a v horách Pico do Arieio(kde krávy chdí všude, hladily jsme si je z auta)ubytovaní jsme byly na hotelu na pobřeží v časti Canico, bylo tam fakt nádherně a děti si to taky užily, ta příroda a kultura-nádhera na rok chceme jet znova.

• Citovat
  • Nahlásit
revereb
22.6.13 20:55

S mimcem nebyli, s manzelem v sprnu, bylo to super. neni to ale plazovka, pujcili jsme si auto a jezdili autem.

• Citovat
  • Nahlásit
28
10.6.18 10:05

Madeira - Levády s dítětem

Ahojky, dovolím si opět po letech otevřít tuto konverzaci a prosím o zpětnou vazbu všech zkušených s dovolenou s dětmi na Madeiře -, jak je náročné nebo vůbec možné projít s pětiletou dcerou nějaké levády, nebo konkrétně které ano a které nepřichází vůbec v úvahu?
Děkuji za příspěvky Pavla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8537
9.1.19 07:39

Oživuji diskuzi.Byl někdo poznávací zájezd?Uvažuji začátek června.Na stránkách o Madeiře jsem četla,že pokud má někdo rád celý den modrou oblohu a sluníčko,tak ať radši jede jinam.Že ráno bývá slunečno,odpoledne hory zachytí mraky a ty se potom ženou do údolí.Což by mě u poznávacího zájezdu docela mrzelo,že by nebyl takový výhled na přírodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4106
13.7.20 07:51

Ahoj, zkusím oživit. Chystáme se v srpnu na Madeiru. Byl tam někdo teď po 1.7.? Jde mi o to zda skutečně dělají testy na letisti zdarma a zda děti do 12 let nemusí mít test žádný? Třeba náhodou tam někdo je nebo už byl… Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2781
13.7.20 08:42
@edding400 píše:
Ahoj, zkusím oživit. Chystáme se v srpnu na Madeiru. Byl tam někdo teď po 1.7.? Jde mi o to zda skutečně dělají testy na letisti zdarma a zda děti do 12 let nemusí mít test žádný? Třeba náhodou tam někdo je nebo už byl… Díky.

https://www.novinky.cz/…rma-40325547, na Madeiře jsem nebyla ale možná ti pomůže tohle :mavam: když tak bych zjišťovala informace na ambasádě, tam je většinou většinou mají čerstvé :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4106
13.7.20 09:59

@alejandra situaci sleduji na Madeira-web.com. Teoretické informace mám. Šlo mi o osobní zkušenost. Ale i tak děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2781
13.7.20 11:14

@edding400 chápu, tak ať se dovolená vydaří  :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
17.7.20 21:55
@edding400 píše:
@alejandra situaci sleduji na Madeira-web.com. Teoretické informace mám. Šlo mi o osobní zkušenost. Ale i tak děkuji.

Ahoj, ano :) Testy dělají opravdu na letišti zdarma, nemusíte nic platit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat