Madlo na golfky Esprit Flash

2
10.3.11 08:32

Madlo na golfky esprit

Ahojky lidičky, netušíte náhodou jaké madlo na kočárek esprit flash? Na fotce jsem si ho zamilovala, ale origoš madlo na to prý vůbec není. Netušíte jaké by tak mohlo pásnout??? :cry: Díky moc za odpověď - mám 1,5 ročního prcka a myslím, že by se určitě hodilo nebo ne? :think:
Nebo prosím písněte golfky s kolečky 18cm našla jsem jen tyhle, hauck jo a taky zopa jumper. Nemáte náhodou někdo zkušenosti i s těmito kočárky? Díky moc Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17
8.6.11 21:48

Dobrý den, mohu se zeptat jak jste dopadla s kočárkem a madlem esprit? Vidíte na něm nějaká negativa? taky bych jej chtěla pořídit, ale nikde nemohu najít čádrou diskuzi. Děkuji za odpověď.
Z.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.8.11 08:29

golfky esprit

O tyto golfky mam take zajem, mam je jiz zamluvene, hledam recenze, diskuse a na internetu nemohu nic najit, uvitala bych radu, maminky pomozte v rozhodovani :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nannina
18.4.12 20:05

Dobrý den, dolfky esprit flash jsem si koupila před týdnem a musim ho zase prodat dál. Origoš madlo není ale je univerzál madlo na golfáče který pasuje.Dá se sehnat jen na internetu a stojí asi 400kč. Bez madla to není moc pohodlný. Já jsem s ním spokojená, ale musím si koupit golfky s jednotnou rukojetí, abych mohla držet staršího synka za ruku. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
22.2.16 19:01

Dobrý den, a mohu poprosit odkaz, kde lze koupit madlo na kočárek Esprit flash? Předem děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama