Magic Hammamet Beach, Tunis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Salorka
Závislačka 4312 příspěvků 02.01.17 12:41
Magic Hammamet Beach, Tunis

Ahoj všem a krásný zasněžený den :-)

nemáte někdo osobní zkušenosti s hotelem v Tunisu - Magic Hammamet Beach?

Reakce:
elanor.s94
Povídálka 14 příspěvků 11.08.17 13:50

Ahoj!
Chci se zeptat, jestli jste v tomto hotelu byli na dovči, jestli máte nějaké zkušenosti? Letíme s přítelem na konci srpna, tak zjišťuji co nejvíce info. Budu ráda za jakoukoliv odezvu :)

MiaBea
Stálice 60 příspěvků 5 inzerátů 11.08.17 13:53

Osobní zkušenost přímo z tohoto hotelu nemám, ale psala jsem si s jednou paní, která tam letos byla a prý superl :)

elanor.s94
Povídálka 14 příspěvků 11.08.17 14:04

@MiaBea Jéé tak to jste mě potěšila! Jedeme s přítelem, já v Tunisku už byla, tak vím co očekávat a tenhle hotel se mi moc líbí! Jede nás víc, tak to bude super. Nebojíme se, podle recenzí super, tak snad si to užijeme :) Letíme 31.8. z Brna, takže za chvilku

Salorka
Závislačka 4312 příspěvků 11.08.17 14:09

My se z tohohle hotelu minulý týden vrátili :-)

elanor.s94
Povídálka 14 příspěvků 11.08.17 14:11

@Salorka A jak se Vám líbilo? :)

...mišíček18.5
Stálice 54 příspěvků 13.08.17 10:48

My jsme tam byli loni a super. vybrali jsme si hotel hlavne kuli toboganum a celkove.bylo to skvely cisto vse jak ma byt. zadny problem.az na pocasi ale to by k recenzi na hotel nepatrilo :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >