Reklama

Magic Hammamet Beach, Tunis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Salorka
Závislačka 4191 příspěvků 6 inzerátů 02.01.17 12:41
Magic Hammamet Beach, Tunis

Ahoj všem a krásný zasněžený den :-)

nemáte někdo osobní zkušenosti s hotelem v Tunisu - Magic Hammamet Beach?

Reklama

Reakce:

elanor.s94
Povídálka 13 příspěvků 11.08.17 13:50

Ahoj!
Chci se zeptat, jestli jste v tomto hotelu byli na dovči, jestli máte nějaké zkušenosti? Letíme s přítelem na konci srpna, tak zjišťuji co nejvíce info. Budu ráda za jakoukoliv odezvu :)

MiaBea
Stálice 56 příspěvků 7 inzerátů 11.08.17 13:53

Osobní zkušenost přímo z tohoto hotelu nemám, ale psala jsem si s jednou paní, která tam letos byla a prý superl :)

elanor.s94
Povídálka 13 příspěvků 11.08.17 14:04

@MiaBea Jéé tak to jste mě potěšila! Jedeme s přítelem, já v Tunisku už byla, tak vím co očekávat a tenhle hotel se mi moc líbí! Jede nás víc, tak to bude super. Nebojíme se, podle recenzí super, tak snad si to užijeme :) Letíme 31.8. z Brna, takže za chvilku

Salorka
Závislačka 4191 příspěvků 6 inzerátů 11.08.17 14:09

My se z tohohle hotelu minulý týden vrátili :-)

elanor.s94
Povídálka 13 příspěvků 11.08.17 14:11

@Salorka A jak se Vám líbilo? :)

...mišíček18.5
Povídálka 34 příspěvků 13.08.17 10:48

My jsme tam byli loni a super. vybrali jsme si hotel hlavne kuli toboganum a celkove.bylo to skvely cisto vse jak ma byt. zadny problem.az na pocasi ale to by k recenzi na hotel nepatrilo :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama