Magický rituál - “přivolání”

Anonymní
14.6.21 10:43

Magický rituál - “přivolání”

Zdravím,
mám jednu infantilní otázku.

Chtěla bych “ex přítelovi” dát druhou možnost, ale už nechci být ta, co napíše první, jelikož vím, že by to nedělalo dobrotu, protože jsem si slíbila, že už mu nebudu nijak podlejzat.

Pochopte, byl to spíš takový románek, kdy z mé strany tam bohužel bylo něco jako láska, ale když už jsem si začala uvědomovat, že z toho nic nebude, tak mě odkopnul.

Nechtěla jsem se taktéž úplně vázat, protože jsem mladá a chtěla bych mít trochu volnější vztah, což jsme měli… A mně to vlastně i vyhovovalo.

K tématu. Nechci ho k sobě poutat magií, láska má přijít sama. Kamarádka mi nabízela opačný rituál, nějaký rituál odpoutání, ale na to nejsem dost silná.

Nevíte, zdali existuje nějaké kouzlo/rituál, jak tomu druhému vnuknout nápad, aby se sám ozval, sám napsal?

Jelikož jsem, jaká jsem, nemám ráda, když se lidi rozchází ve zlém, chtěla bych to urovnat. nechci lásku, chtěla bych jen možnost se vrátit do toho stádia, co jsme měli.

Prosím rady typu: čas to zahojí, přijde lepší… Slýchám několikrát denně.

Takže kdybyste věděli o nějakém rituálu nebo nějaké schopné osobě (Poděbrady, Nymburk, Kolín a klidně i Praha), dejte vědět.

Dekuju :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5760
14.6.21 10:56

Bude lepší když se smíříš s koncem, než takové divnověci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11541
14.6.21 11:01

Kouzlo ani rituál neznám, ale funguje telepatie. Tak na něj intenzivně mysli, a třeba to klapne. Pokud ne, tak ne, s tím se nedá nic dělat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 11:04
@DanielaD píše:
Bude lepší když se smíříš s koncem, než takové divnověci

Což doufám, že přijde co nejdřív, jenže teď je to čerstvý a třeba by se s tím něco dalo dělat…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 11:05

@arinecka
Něco takového jsem zkoušela a bohužel mi to privodilo jen sny o něm 8o

• Citovat
  • Nahlásit
14.6.21 11:06

Za prvné nerozumím tomu: „odkopnul mě“ a zároveň píšeš, že mu chceš dát druhou možnost? Jakou druhou možnost, když tě nechce?

Nevíte, zdali existuje nějaké kouzlo/rituál, jak tomu druhému vnuknout nápad, aby se sám ozval, sám napsal? - Ne myslím si, že nic takového neexistuje. Lidé (aspoň většina) dostala mozek tvořený neurony, a ne příjmačem šamanských podprahových signálů.

Moje rada: dostaň se z nešťastné lásky, najdi si koníčka, zaměstnej hlavu a zapoměň na něj.

Příspěvek upraven 14.06.21 v 11:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1708
14.6.21 11:07

Chtěla bys dát druhou šanci chlapovi, co o Tebe nestojí?
Promiň, ale takhle to nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5760
14.6.21 11:07
@Anonymní píše:
@arinecka
Něco takového jsem zkoušela a bohužel mi to privodilo jen sny o něm 8o

protože na něho stále myslíš, i když spíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
14.6.21 11:08

Měla bys vědět, že sama sobě si nepomůžes..a navíc musíš dát cosi na oltář, tzn obětovat.. Funguje totiž na principu něco za něco.. Mmchdm, nestojí to za to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11541
14.6.21 11:08
@Anonymní píše:
@arinecka
Něco takového jsem zkoušela a bohužel mi to privodilo jen sny o něm 8o

No, asi bude nejlepší to prostě hodit za hlavu a dát tomu čas, nic jiného dělat nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
14.6.21 11:11

Ty jsi ho chtela, on tebe ne. Jaka druha sance? Mne spis prijdes nadrzena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5760
14.6.21 11:17
@Anonymní píše:
Což doufám, že přijde co nejdřív, jenže teď je to čerstvý a třeba by se s tím něco dalo dělat…

dělej něco se sebou, zaměstnej sebe i mozek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 11:21

Odkopnul spíš bylo - slíbil, že se ozve, ale nejsem si jistá tomu, zdali tomu věřit.

Upřímně, asi ne.

Každopádně ano, jsem zoufalá, přiznávám, nemyslím racionálně.

Někdo takové věci jako rituály praktikuje, tak jsem se chtěla zeptat, zdali je tam vůbec nějaká šance, že existují?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 11:23

@K. Rocánková
To jsme byli oba, proto jsme se taky seznámili. Bohužel z mojí strany tam chvíli bylo něco víc a on se lekl, asi?

Když vím, že něco vyhovovalo oběma stranám, tak se mi to těžko zahajuje.

Asi mi moc nevěřil, když jsem tvrdila, že vztah nechci. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
32568
14.6.21 11:26
@Anonymní píše:
Odkopnul spíš bylo - slíbil, že se ozve, ale nejsem si jistá tomu, zdali tomu věřit.

Upřímně, asi ne.

Každopádně ano, jsem zoufalá, přiznávám, nemyslím racionálně.

Někdo takové věci jako rituály praktikuje, tak jsem se chtěla zeptat, zdali je tam vůbec nějaká šance, že existují?

Popravdě si odpověz, chtěla bys, aby chlap, s kterým ses rozešla, si Tě zpět přivolal nějakým rituálem?

Asi ne, že, nechtěla bys být jen loutka, tak mu to nedělej a nech ho žít po jeho, nemáš na to právo, nutit se mu do života, když o to nestojí… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat