Magnetická rezonance mozku a výsledky

Anonymní
24.1.20 13:49

Magneticka rezonance mozku a vysledky

Ahojky, mam problemy, ze se mi trosku trepe hlava, proto jsem musela jit na magnetickou rezonanci mozku. Nevite prosim nekdo, co znamena DROBNE HLADINKY ZPENENEHO OBSAHU V OBOU MAXILLARNICH DUTINACH???
Zprava mi byla dnes dorucena elektronicky, proto ani nevim jak na tom jsem. Zpravu pouze musim predat sve neurolozce, ke ktere pujdu az za ctrnact dni. Proto se ptam tady na diskusi;)
Bude to pro mne asi dlouha doba, nez moi to zdeli ma doktorka, protoze ja tomu ani nerozumim. Dekuju vsem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3936
24.1.20 14:03

Nemáš nějakou rýmu? Zánět dutin? to by odpovídalo nálezu. Maxilární dutiny jsou ty mezi očnicí a horními zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.20 14:23
@Lucka1111 píše:
Nemáš nějakou rýmu? Zánět dutin? to by odpovídalo nálezu. Maxilární dutiny jsou ty mezi očnicí a horními zuby.

No zatim ne, treba to prijde😁

• Citovat
  • Nahlásit
163
24.1.20 15:43

Měla jsem to na magnetické taky kromě jiného poslali me na nosní a dali antibiotika :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.20 16:13
@Enli píše:
Měla jsem to na magnetické taky kromě jiného poslali me na nosní a dali antibiotika :)
:D jenze ja sla kvuli tomu, ze mam uz pres rok tres hlavy a najednou takove vysledky :lol:
No aspon je zase dobre, ze to neni nic co by to zpusoboval mozek.No ale lezi mi stale v hlave, co mi to tedy zpusobuje.No dozvim se vse za dva tydny, nebo me treba poslou jeste na jine vysetreni, nevim…
Jen jsem si myslela, ze ta magneticka rezonance mi to zobrazi :roll: a to ze mam rymu mozna v zacatku, bych poznala taky :) Zatim nikoho neznam, ze by mel takove problemy s tim tresem a nikdo nema zkusenosti, tak ani nevim cim to je 8o
Myslela jsem si, ze prijdou na tu pricinu, co mi to spousti
  • Citovat
  • Nahlásit
163
24.1.20 17:00

Já šla taky s něčím jiným než s rymou mela jsem motani hlavy a podezření na roztroušenou sklerózu. A nic jiného v té správě není jako nález? Mě tehdy ještě posílali na vyšetření ucha zda to není od toho ale to vše před magnetickou ta byla jako poslední po ni přišla už jen lumbalni punkce :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.20 23:24
@Enli píše:
Já šla taky s něčím jiným než s rymou mela jsem motani hlavy a podezření na roztroušenou sklerózu. A nic jiného v té správě není jako nález? Mě tehdy ještě posílali na vyšetření ucha zda to není od toho ale to vše před magnetickou ta byla jako poslední po ni přišla už jen lumbalni punkce :D
vse ostani rave v norme
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.20 23:25
@Anonymní píše:
vse ostani rave v norme

OSTATNI V NORME :D Blbne mi telefon 8o :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
163
25.1.20 11:20

Tak zase je dobře že tam nic není :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36678
26.1.20 18:59
@Anonymní píše: :D jenze ja sla kvuli tomu, ze mam uz pres rok tres hlavy a najednou takove vysledky :lol:
No aspon je zase dobre, ze to neni nic co by to zpusoboval mozek.No ale lezi mi stale v hlave, co mi to tedy zpusobuje.No dozvim se vse za dva tydny, nebo me treba poslou jeste na jine vysetreni, nevim…
Jen jsem si myslela, ze ta magneticka rezonance mi to zobrazi :roll: a to ze mam rymu mozna v zacatku, bych poznala taky :) Zatim nikoho neznam, ze by mel takove problemy s tim tresem a nikdo nema zkusenosti, tak ani nevim cim to je 8o
Myslela jsem si, ze prijdou na tu pricinu, co mi to spousti

hele zjistit u bolesti hlavy, ze je od dutin, je jeden z nejlepsich moznych vysledku. jdi na ORL.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.20 09:32
@Pudloslava píše:
hele zjistit u bolesti hlavy, ze je od dutin, je jeden z nejlepsich moznych vysledku. jdi na ORL.

Ja nemam bolesti hlavy, ale tresy.Jako ze se mi ta hlava klepe, nebo trese…
Jeste me ceka navsteva neurolozky v Brne, tak snad budu vedet vic, kdyz mozek byl v poradku. Zatim to vypada, ze to bude dystonie.Ta se pry da poznat i z nejakeho vysetreni na svalove vypeti, tak uvidim.Snad to nebude nic horsiho
:nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat