Diastáza břišních svalů

23.1.20 21:43

Dyastaze břišních svalu

Ahojky pokud máte dyastazi břišních svalů cítíte pohyb střev nebo co toje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3223
23.1.20 21:55

Právě mi vybuchly oči… promiň, ale „dyastaze“ je fakt hardcore.

Jinak ano, mám ji, ale nijak ji nezkoumam. Pokud ten pohyb střev cítíš rukou mezi těmi brisnimi svaly, tak už je to asi dost na hraně a místo internetu by to chtělo doktora. Jinak pohyby střev cítím často, jsem na to citlivá, ale cítím to jako bublani v břiše, ne pohmatem mezi rozestoupenymi svaly. Občas na pohmat cítím nějakou bublinu vzduchu, ale opět ne v té diastaze. Radim návštěvu doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 06:23

@chaela neee v té mezere ne jen třeba když sem v klidu po jídle tak tak jako by takové simraní ne zeby v tom rozestupu ale po celém břichu a pripisuji to tomu rozestupu že je oslabené břišní svalstvo prostě pohyb střev jen jsem chtěla vědět jestli to má někdo tak podobne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 06:26

A na dotek je to ok střeva díky bohu nepocituji bleee jen takové pohyby sem teď nějaká precitlivela tak to víc vnímám a řeším jo je to takové nebolestive bublani prevalovani mazec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3223
24.1.20 09:02

@Anicka56 jo tak to bych neřešila. Já to takhle různé po břiše cítím snad celý život, to nemá s diastazou nic společného. Každopádně i tak je dobré ji řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 11:18

@chaela a ty ji řešíš jak já cvicim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3223
24.1.20 11:37

@Anicka56 Taky cvičím, už jsem se dostala ze 4 prstu na 2, tak snad to i nadále půjde dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 12:06

@chaela hmm pěkný kolik let si poporodu já cvičím podle videa na internetu máš nějakou radu či video které je dobre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3223
24.1.20 14:04

@Anicka56 jsem po porodu 5 měsíců, ale už po třetím. Cvičím jen cviky na šikmé břišní svaly, jen ty, co znám. Nejedu podle žádného videa. Taky se snažím zbytečně nenamáhat přímé břišní svaly, to tu diastazu zhoršuje. Ale říkám si, že abych neztratila motivaci, nějaká videa najdu a pojedu podle nich, tak uvidím, jestli mě něco zaujme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 14:16

@chaela tak to jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie