Živé sny - nemůžu se z nich probudit

Anonymní
23.1.20 15:54

Nemoct se probudit,živé sny...

Ahoj holky, v poslední době toho je tolik(kroužky, škola, tréninky),ze se večer sotva plazim, usinam jen co dosedam, občas mam pocit, ze to těžké tělo snad není moje, jen ho s sebou vlacim, i moje hlava je jakoby mimo někde v mlze…zdají se mi tak žive sny, budík vyzváni a ja ho nějak zakomponuju do snu a hajám si spokojeně dal…probouzim se a zase hned usinam a na sny navazují…citim, jak manžel odchází ráno z postele, jak mi pak dává pusu ale ja nemám sílu ani oko otevřít. Jen podotýkám, ze doma mam u větší děti, žádná miminka.Do práce momentálně nechodím, mam dovolenou…nevíte, čím to muže být? cim mě ty sny, tak hlti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14013
23.1.20 16:12

Je to narušeným spánkovým rytmem způsobeným přetažením.

Sepiš si seznam všech svých týdenních povinností a začni hledat cesty, na koho to předelegovat, komu dát svobodu aby něco mohl dělat bez tvého dohledu a co se prostě vypustí.

Pokud nezačneš brát ohled sama na sebe, na svoje potřeby, tak dříve či později skončíš s nějakou dostatečně závažnou nemocí, která tě donutí ležet a nic nedělat.

Je mnohem lepší si přiznat předem, že takhle to prostě nejde a osekat věci „měla bych“ a „dělám to pro rodinu (opravdu to chtějí? a opravdu se to bez tebe neobejde?)“ a zvýšit počet věcí „chci“ a „dělám to pro sebe“ - ideálně „tohle mě naplňuje a dává mi to fakt smysl.“

Je úplně jedno, jestli někdo je daleko výkonější než ty, nebo ty ho tak vidíš a chceš být stejně dokonalá. Tvoje tělo ti jasně říká, že jsi přetažená, že potřebuješ vypnout a že potřebuješ proměnit to, jak se sama k sobě chováš.

Nečekej až bude muset začít řvát skrze závažné zdravotní komplikce.

Jo a pokud si v posledním půlroce nebyla na preventivní prohlídce, tak tam zajdi a nech si zkontrolovat štítnou žlázu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.20 20:14

@Ou Dekuji;)asi jsi to popsala dokonale, citim se jako masina, která jede minimálně 12hodin denně. Do postele se tak těším, je to relax, odměna…jen mě děsí ty sny a to, ze se probouzim i hodinu…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama