Magnetický obraz pro uložení kaktusů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
artepetka
Závislačka 4847 příspěvků 16.11.14 20:43
Magnetický obraz

Ahojte maminky,

přemýšlím nad dárkem pro manžela k Vánocům. Má rád pěstování kaktusů, kterých má doma opravdu mnoho a máme jimy zaplněné parapety. Již dlouho jsem přemýšlela, co manželovi pořídím, abych mu mohla jeho kaktusy někde vkusně uložit a při brouzdání na internetu jsem našla magnetický obraz, který je jako stvořený pro vkusné uložení kaktusů, myslím si, že by to pro něj byl moc hezký dárek, protože by měl místo na uložení svých „pokladů“ a pro mě trošku taky :-D :-D. Samozřejmě bych k tomu pořídila i květináče kalamatika. Bohužel nikde v obchodě jsem tento obraz s květináč neviděla, abych se na něj mohla podívat osobně a tak mě zajímá, zda ho některá maminka nemáte doma, jaké jsou Vaše zkušenosti atd atd. Každé mamince moc předem děkuji za reakci k mému dotazu

Reakce:
artepetka
Závislačka 4847 příspěvků 16.11.14 20:45
Knihomyš
Extra třída :D 10643 příspěvků 16.11.14 20:55

Jak silný je ten magnet? Jakou váhu květináče udrží?
Pokud je silný, nebude likvidovat DVC, CD a podobné věci, citlivé na magnety, v dosahu?

Není to vhodné jen pro kaktusy, co jsou z té strany „k obrazu“ placaté?
Jak to bude fungovat při rosení - bude se muset květináč vždychy sundat, aby na obrazu nebyly kapky?

artepetka
Závislačka 4847 příspěvků 16.11.14 20:57

@Knihomyš Bohužel na tvé otázky nedovedu odpovědět, nikde jsem tak podrobný popis nenašla, a právě proto jsem založila tuto diskuzi a doufala, že některá maminka takový obraz má doma a napíše mi její zkušenost s ním.

Pupa94
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 1 inzerát 30.07.17 20:34

Dobrý večer, koupila jste manželovi magnetický obraz? Měla bych pár dotazů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >