Mainská mývalí modrá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenicka.filipova
Povídálka 17 příspěvků 11.02.18 23:28
Mainská mývalí modrá

Ahoj mamky, chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás neví náhodou o nějaké stanici která chová mainské mývalí kočky. Ale i modré bez kresby. Moc se mi tato varianta líbí, ale je vzácná. Kdybyste některá věděla o modrých mainkách dejte vědět kde je seženu. Moc díky :)))) :*

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 11.02.18 23:29

Mývalí má kamarádka a to je kočka velké jako kráv* :lol: ale jsou krásné.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12500 příspěvků 1 inzerát 11.02.18 23:32

Jojo jsou nádherné, dej fotku jak ta barevná varianta vypadá

Elath
Kecalka 103 příspěvků 12.02.18 00:00

Máme Mývalího parťáka, zrzavo bílého. Je úžasnej. Bohužel z množírny. Než mi začnete nadávat, tak tenkrát jsme to opravdu nevěděli. Už mu bude 9 let a pořád je jak kotě (tvářičkou a povahově) Je zlatej, hodnej a společenskej (hodně si vyžaduje pozornost) a dal se docela pěkně vycvičit. Vlastně si tenkrát on vybral nás, už prvním mňouknutím :-D
Určitě doporučuju.

A teď jdu hledat fotky těch modrejch variant.

2016
Stálice 76 příspěvků 12.02.18 04:40

Ahoj, mám mývalího kocoura s PP, černý se stříbrem a sehnala jsem ho ve skupině na fb. Modré zbarvení je vzácné a proto i jeho pořizovací cena.Na fb jsou skupiny, tak se přidej ;).

Kakika
Extra třída :D 14802 příspěvků 12.02.18 06:27

@lenicka.filipova Přidej se do skupiny na FB „mainská mývalí s PP“ a tam projeď fotky. Modré jsem tam myslím viděla a oslov chovatele, zda plánují nebo nemají koťátko.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 06:49

@lenicka.filipova ahoj my mamemodraka mainu :-) je jich hodne malo ale zkus na fb skupinu mainska myvali s pp i b :mavam: ez pp

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 12.02.18 07:22

Ahoj Libor Sula ma chovku.. myslim ze i modre mrkni na net ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama