Reklama

Kočka líže záclony

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JaninkaŠv
Stálice 92 příspěvků 11.02.18 08:12
kočka líže záclony

Ahoj.. Naše dvouletá kočka se baví tím, že si pochutnává na záclonách. Pěkně si je přidrží drápkama a olizuje. Zkoušela jsem je navonět citronovým aromaolejem, citronová vůně se jí nelíbí, tak dá na chvíli pokoj, ale pořád to dělat nechci, nechává to žluté fleky. Záclony už mám pěkně dotrhané :( Jak ji to odnaučit? Dík za rady :kytka:

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 11.02.18 08:18

Myslím, že nijak. Nijak efektivně :nevim:
Jak byla stará, když šla od maminy?
Koupila bych jen krátké záclony a modlila se, ať po nich neskáče.

Tichošlápek
Extra třída :D 10084 příspěvků 11.02.18 08:25

U nás uz jsou záclony jen v dětském pokoji. V obýváku mi kočky několikrát strhly garnyze a záclony byly úplně odrbane. Docela sice fungoval sprej proti kočkám, jenže smrděl i mně. Krátké záclony u nás nepomohly, kočky vyskočily na ne a zachytily se drápky. Babičce zase kocour vyzral oluvka ze spodní části. Můžeš ji zkusit vždy trochu pokropit vodou z rozprasovace, ale je to pro ne proste lákadlo

Kelsey
Hvězda diskuse 44451 příspěvků 11.02.18 08:26

Koupila jsem provazkove. Okusuje je, kdyz lita, radi, hraje si a zamota se do provazku. Ale nic jim neudela. Muze se rozcilit, jak chce.
Kratke zaclony bych domu dat nemohla, my mame fran. okna v baraku a to by vypadalo hnusne, jak pest na oko.

JaninkaŠv
Stálice 92 příspěvků 11.02.18 08:28

Měla deset týdnů.. Ale s těma záclonama to dělá tak půl roku, před tím nic. Akorát jako kotě skákala na sítka v oknech, takže tam jsou taky stopy, ale to ji naštěstí přešlo :)

JaninkaŠv
Stálice 92 příspěvků 11.02.18 08:30
@Kelsey píše:
Koupila jsem provazkove. Okusuje je, kdyz lita, radi, hraje si a zamota se do provazku. Ale nic jim neudela. Muze se rozcilit, jak chce.
Kratke zaclony bych domu dat nemohla, my mame fran. okna v baraku a to by vypadalo hnusne, jak pest na oko.

No, provázkové mám jedny taky. Ty neolizuje, ale překusuje :roll:

alisekR
Kelišová 5046 příspěvků 11.02.18 08:50

A není to tím, že se z těch záclon cítí? Zkus je vyprat, jestli to přestane dělat. Naše kočka věci, co má označkované čumákem - pachovou stopou miluje, takhle nám devastuje křeslo, pomohlo koupit nové, neosmraděné :mrgreen: jejích pachem. Naší kočce je 12 let a dělala to stále.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10933 příspěvků 11.02.18 08:51
@JaninkaŠv píše:
Ahoj.. Naše dvouletá kočka se baví tím, že si pochutnává na záclonách. Pěkně si je přidrží drápkama a olizuje. Zkoušela jsem je navonět citronovým aromaolejem, citronová vůně se jí nelíbí, tak dá na chvíli pokoj, ale pořád to dělat nechci, nechává to žluté fleky. Záclony už mám pěkně dotrhané :( Jak ji to odnaučit? Dík za rady :kytka:

Sundat záclony.

Tichošlápek
Extra třída :D 10084 příspěvků 11.02.18 08:55
@JaninkaŠv píše:
No, provázkové mám jedny taky. Ty neolizuje, ale překusuje :roll:

Jo taky jsme jedny vlastnila a všude po bytě se pak valely smutné pozůstatky ukousanych provazku :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >