Koupě psa a následné vrácení - dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 18:24
Koupě psa a následné vrácení - dotaz

Chtěla jsem se zeptat. Tento týden jsem koupila psa a byly mi zamlčeny určité skutečnosti. Mám nárok na to, že můžu psa vrátit zpět majiteli a požadovat peníze zpět? Anonym kvůli rodině, jinak smazat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »

Reklama

Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20061 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 18:28

O jaké jde skutečnosti a byl pes s PP.

smajlik345
Kecalka 312 příspěvků 10.02.18 18:29

Otázkou je jaké skutečnosti. Jinak jestli to je pp a máš smlouvu a zjistila si třeba že je nemocnej važně a majtele o tom věděli tak ano vrátit ho mužeš. Jestli na něj nemáš smlouvu tak je to o dohodě s bejvalým majtele

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 18:31

@smajlik345 Pes je s PP. Od majitele jsem ho koupila, ale smlouvu nemám. Vážně nemocný není. Takže říkáš, že když bývalý majitel řekne ne, tak mám smůlu?

elimili
Kecalka 178 příspěvků 10.02.18 18:32

Pokud byl od skutecneho chovatele věřím ze to půjde, pokud z nějaké mnozirny, která je hlavně o penězích tak to je jina. Chudák pes.

AlenaSu
Kecalka 331 příspěvků 10.02.18 18:33
@Anonymní píše:
@smajlik345 Pes je s PP. Od majitele jsem ho koupila, ale smlouvu nemám. Vážně nemocný není. Takže říkáš, že když bývalý majitel řekne ne, tak mám smůlu?

Prosím Vás, jak nemůžete mít na psa s PP smlouvu? Pochopila bych, že třeba PP Vám posléze chovatel pošle ale bez smlouvy podle mě chovatel psa nedá :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 18:34

@Aspera Majitel psa koupil s PP. Je ještě štěně a prodal mi ho. Říkal, že je hodný a zdravý. Ale kouše mě, je divoký a má průjem. Prostě jsem udelala asi hloupost, že jsem si ho od něho koupila, unahlila jsem se. Jsem těhotná a myslím si, ze to s nim nebudu zvládat do budoucna.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 18:35

@elimili Z mnozirny není, je od skutečného chovatele. Ale kupovala jsem jej od majitele, který si psa koupil od chovatele. Takže já jsem jako kdyby třetí majitel psa nyní.

AlenaSu
Kecalka 331 příspěvků 10.02.18 18:37
@Anonymní píše:
@Aspera Majitel psa koupil s PP. Je ještě štěně a prodal mi ho. Říkal, že je hodný a zdravý. Ale kouše mě, je divoký a má průjem. Prostě jsem udelala asi hloupost, že jsem si ho od něho koupila, unahlila jsem se. Jsem těhotná a myslím si, ze to s nim nebudu zvládat do budoucna.

Jak staré štěně, jaké plemeno a z jaké je CHS, prosím?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 18:37

@AlenaSu Měla jsem trvat na smlouvě? Nemám kupní smlouvu. Majitel mi prodal psa, nesepsali jsme žádnou smlouvu. Dal mi kupní smlouvu, kterou uzavřel s předchozím majitelem. Ta je mi ale k ničemu, že…

Konnny
Ukecaná baba ;) 1731 příspěvků 10.02.18 18:38

Průjem se dá vyléčit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 18:40

@AlenaSu Nezlobte se, tyto údaje tady neuvedu.

smajlik345
Kecalka 312 příspěvků 10.02.18 18:42
@Anonymní píše:
@smajlik345 Pes je s PP. Od majitele jsem ho koupila, ale smlouvu nemám. Vážně nemocný není. Takže říkáš, že když bývalý majitel řekne ne, tak mám smůlu?

myslím že budeš mít smůlu. Krom toho že by jsi u psa s pp měla mít smlouvu. Tak ty bývalý majtel může zapřít že ty ho on prodal..jedině potom v klubu daného plemene v databazi by jsi měla být zapsaná ty jako nová majitelka a min. majtel jako bývalý čím by bylo dokazano že ty psa prodal a že by si ho měl vzít zpět, ale musí to být važný důvod. Můžeš nám říct aspoň o jaký důvod jde?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 18:43

@Konnny To možná ano, ale jsem těhotná, už tak mám úzkosti, jak to budu zvládat atd. a do toho si pořídím psa. Jsem se úplně zbláznila. Ráda bych věděla, jestli mám nárok na vrácení zvířete. Nebo to udělám jinak. Zítra se seberu, zavolám jim, psa jim nechám u dveří a 7 tisíc klidně oželím. Já mám duševní zdraví jen jedno.

pikola
Neúnavná pisatelka 18733 příspěvků 10.02.18 18:43
@Anonymní píše:

Jak dlouho ho máš, že už teď víš, že ho nezvládneš? Asi sis neměla kupovat psa vůbec, nevím jak těhotnou napadne si ještě koupit psa :zed: navíc štěně

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama