Koupě psa a následné vrácení - dotaz

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20767
10.2.18 21:47
@Helis88 píše:
Aby jste se tady z toho všechny ne. osraly, ne každéj miluje psi. Taky mám jednoho takového vola co kadi a čůrá všude v bytě jen ne venku už 3 měsíce v péči a jsem z něj na nervy.

A proč si pořizuješ psa, když psy nemáš ráda?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
574
10.2.18 21:49
@radkka píše:
A proč si pořizuješ psa, když psy nemáš ráda?

Já ne, manžel který není věčně doma.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8523
10.2.18 21:49
@Helis88 píše:
Aby jste se tady z toho všechny ne. osraly, ne každéj miluje psi. Taky mám jednoho takového vola co kadi a čůrá všude v bytě jen ne venku už 3 měsíce v péči a jsem z něj na nervy.

Každej nemusí milovat psy. Ale ať si je v tom případě nepořizuje, to je jednoduchý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
574
10.2.18 21:49

@PetraJ No tak se unahlila No bože

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10030
10.2.18 21:51

@Helis88 Za to, že se neumíte s manželem domluvit na péči o zvíře, ale to zvíře nemůže. Jste oba dva nezodpovědní. Stejně jako zakladatelka. Unáhlit se můžeš v nákupu knihy nebo dovolené, ale ne u živého tvora.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8523
10.2.18 21:52
@Helis88 píše:
@PetraJ No tak se unahlila No bože

No bože, tak se unáhlila, vo co de, že jo. Tak bude mít čokl během pár měsíců třetího majitele, vždyť je to jen pes. :roll:
A ty bys měla pořešit svoje manželství, asi to u vás moc nefunguje, když ti chlap přitáhne domů psa, i když je nesnášíš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
10.2.18 21:52

@Helis88 Unáhlit se můžu s koupí nepohodlných bot, ne s pořízením živého tvora, který má city. Věř nebo ne, není to věc na baterky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49
10.2.18 21:53
@iiiv píše:
protože jiný in-plemeno, které potřebuje maximálně zaměstnat aby netrpělo a všechno neničilo a dokáže vyskočit na záda neznám :-D

Ještě ohař - tím jsem si byla jistá já))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
10.2.18 21:54

@radkka si řekli pes bude fajn, no už jen výběr plemene? Je těhotná a pak s miminem těžko bude lítat hodiny venku, ale přece borderky jsou tak chytré, už si lidi neuvědomují že to toho psa musí naučit jinak bude doma vše ničit :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
574
10.2.18 21:56

@PetraJ No aby si tady někdo nerypl do něčího manželství, to by totiž nebylo emimino co?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4705
10.2.18 21:57

Bože vy jste tady fakt harpyje hnusný.
Chudák pes, ale chudák i ta majitelka, co k tomu přišla jak slepá k houslím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
10.2.18 21:57

@Markéta80 Hlavně, aby to tak nebylo i s dítětem, to je horší, než stěně :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
10.2.18 21:59

@radkka :mrgreen: jo pes lehne a spí, děti moc nespolupracují, pořád něco chtějí. Ale zase jsme si chytře pořídila gaučáky takže tady neskáčou do stropu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10030
10.2.18 22:00

@Helis88 Proč si tvůj manžel pořizoval psa, když na něj nemá čas a musí se o něj starat někdo, kdo se o něj starat nechce? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
10.2.18 22:01
@NiKina píše:
Bože vy jste tady fakt harpyje hnusný.
Chudák pes, ale chudák i ta majitelka, co k tomu přišla jak slepá k houslím.

on jí toho psa někdo vnutil. To vůbec nepřemýšlela proč se majitel štěněte chce zbavit a dost pod cenou :roll:. Nenačetla si nic o rase co chce? Tam by se dočetla že tenhle pes potřebuje zaměstnat jak pohybově tak i hlavu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný