Mainský mývalí, čím krmit?

24.11.15 11:58

Mainský mývalí, čím krmit?

Ahoj holky:) čím krmite svoje kočičí mazlíčky? Ja mam půlročního Maina, granule dávám pro plan od puriny, a z konzerv mu moc chutnají ty od naturals food, ale jsou dost drahé, na denodeni krmeni to není tak bych rada nějaké tipy. kdyz mu uvařím treba kuřecí s ryzi tak se mi na to vykašle:/ taky bych mu rada pořídila nové velké škrabadlo ale nevím co bude lepší, jestli spis vyšší nebo širší. Předem dekuju za odpovědi:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23414
24.11.15 12:04

Škrabadla vyšší. S jídlem moc neporadim, krmim běžnýma kapsama a suché mají Purizon, snad jediné suché, co ji naše rozmazlené kočka fakt s chuti. Ale mám obyc kočky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 12:12

Já bych taky radši pořídila vyšší ale někde jsem snad četla ze mainky do výšek moc nechtějí ale mam uz predbezne vybrané až do stropu, tak snad se mu bude líbit:). No ja zezacatku dávala normálně whiskas ale pak se léčil na veterine, museli jsme na chvili najet na dietní stravu a ted uz mi ji proste nechce, jsem z toho docela zoufalá, mala konzerva nf stojí 35 Kč, dostává rano a vecer a jedna je docela málo, je fakt mrňavá:/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24411
24.11.15 12:19

Tak mu dej normální syrové přemražené maso. Myši se běžně vařené s rýží nevyskytují :lol:

Jinak hledej granule bez obilí…
Whiskas je fakt hnus fialový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9430
24.11.15 12:22

@waldorfblair Je to blbý, ale ty laciné kapsičky fakt nestojí za moc - přečti si někdy složení kapsičky whiskas - moc masa tam opravdu není.
My máme briťáka a krmím půl na půl přemraženým masem a kvalitníma konzervama, kde ta cena začíná na 30 korunách. Doplňkově má granule Leonardo. Je mu rok a půl a krásně prospívá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9430
24.11.15 12:22
@Pipet píše:
Tak mu dej normální syrové přemražené maso. Myši se běžně vařené s rýží nevyskytují :lol:Jinak hledej granule bez obilí…
Whiskas je fakt hnus fialový.

To jsme se shodly :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 12:25

@Pipet vařené myši s rýži jsou bezva:D noo ja se bojím, i kdyz kuřata mame domácí, premrazit bych samozrejme nechala ale mam z toho hrozne blby pocit dat mu to syrový..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
24.11.15 12:25

Máme Mainky a krmíme Sanabelle, granule slušný složení za slušnou cenu a hlavně přemraženým masem, což by správně měly mít a i to správná Mainka vyžaduje. Škrabadla vysoká a velká(široká), stabilní, my máme kočičí stromy. Jsou to obři, tak ať je to unese :)jsou to perfektní parťáci, jako psi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sadlo-maslo-uzeniny
24.11.15 12:27

Jelikož jsem měl 2 maiňáky, teď už jen jednoho, který odešel na leukémii tak něco málo o krmění bych snad vědět mohl.
Já střídám tyhle dvě značky: Applaws a Porta21

http://www.zoohit.cz/…21_biokrmivo
http://www.zoohit.cz/…plaws/158171

Běžně přemražené syrové maso když asistují v kuchyni. Ne vepřové.

Kapsičky a podobně jen jako pamlsek.

Jinak pasty Gimpet hlavně aby se jim v žaludku netvořili chuchvalce chlupů.

Kočka je masožravec a k obilí a podobně se dostane v přírodě jen když sežere myš.
Ať ti dělá ten něžný obr jen radost.

• Nahlásit
  • Citovat
24.11.15 12:31

@dixi86 dekuju:) no tak ja mu to maso dam, měla jsem z toho strach ale koukám ze to dává snad každy:) jsou obrovsky a mají úžasný povahy:) urcite hledam neco stabilního a pevného, škrabadlo co jsem tu měla po předchozí kocicce uz je rozlamane:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24411
24.11.15 12:34

@waldorfblair Dej mu masíčko, si smlsne :dance: Jestli to není takové pako, jako jeden náš kocour, co maso nežere :roll: :mrgreen:

Takové hovězí, jak jim jede :lol: Nejlepší je jim to pomlít i s trochou kostí, šlachama, chrupavkama. Nebo jestli si s tím poradí, tak celé kuřecí křídlo… to si i pěkně vyčistí zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 12:36

@sadlo-maslo-uzeniny o pastě gimpet jsem vubec neslysela, děkuji. To me moc mrzí, dožil se alespon pořádného veku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 12:39

@Pipet uplne me to děsí jak to čtu, zitra bude kuře tak uvidime:D pako to docela je, na vsechno kouka jako kdyz mu nadloubou tak si fakt nejsem jistá výsledkem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19181
24.11.15 12:41

@waldorfblair Mám peršanku. Granule baští K/Déčka - ale ty má protože už má problém s ledvinami, je jí téměř 17 :) A konzervy a kapsičky kupujeme Gourment.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sadlo-maslo-uzeniny
24.11.15 23:13

@waldorfblair Umřel když měl 9 let je to asi měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama