Malá ložnice - jak co nejlépe využít prostor

1490
9.3.07 22:42

malá ložnice

ahojky, budeme měnit pokoje - z původní ložnice vznikne velký dětský pokoj, a z původní pracovny právě ložnice, tedy spíše ložnička. Nemáte někdo tip na to jak do 10 m čtv. narvat manželské postele a ještě využít tento prostor zároveň na ukládání oblečení? Chtěla bch ji na míru, udělá nám ji známý. Hledám proto nějakou inspiraci, na webu jsem zatím na nic nenarazila. Poraďte, díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

808
10.3.07 06:15

Ahoj

sice nevím, jestli je to ono, ale co něco takového?

http://www.caster.cz/cz/index.php?…

mě se to tedy líbí moc, ale ty ceny!!!! Ale jestli máte známého, tak inspirací to tedy je velikou…

Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.07 13:48

ložnice

http://www.hoka.cz/loznice.html

rozklikni si ty obrázky je tam jedna pidi ložnička má tam udělaná skříně a nad postelí police .Přesně takhle si to nwcháme taky udělat ,máme ložnici asi 9 metrů .

Tak hodně zdaru při zařizování

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.07 15:38

Ahoj.

Odkaz Vvik je super. Jen bych klasické otvírání dvířek nahradila posuvnými na lištách.
Pokud by se vám do ložničky vešla vestavěná skříň na míru, byla by možná lepší. Určitě se spousta místa ušetří zasouvacími dveřmi. Pokud máte šatník vyžadující spíš police než šatní tyč na ramínka (hodně sportovní), je dobrá zúžená varianta - ramínka zavěšená na tyči našíř. Máme tak vyřešenu vestavěnou skříň v předsíni (hloubka 37cm).

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
17.3.07 02:37

ložnice

Díky za inspiraci. Koukla jsem ještě na sránky ČT 1, mají tam v archívu videa z pořadu Bydlení je hra. pet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4425
25.7.13 19:43

Ahoj a hezký večer všem! :mavam:
Chtěla bych poradit jestli s tím jde něco udělat :think: :think: nebo zda někdo neporadí.

Rádi bychom (tedy hlavně já :lol: :lol: ) do ložnice styl Provence nebo v nějakém mořském stylu - ne náméořnický!? ;) ;) Máme světle hnědou výmalbu zdí v ložnici + bílý strop. K tomu tmavě hnědé závěsy a jeden 4-dílný obraz mušle na pláži (viz foto). Nábytek je z části tmavá třešeň a z části světlý buk (ale ten půjde v průběhu času pryč).

Hodí s k hnědé barvě styl Provence nebo nějaký jiný mořský? A co případně a jaké doplňky? :kytka: :kytka: :kytka:

Ložnice je mrňavá - jen manželská postel, velké a malé okno, vestavěná skříň v odstínu tmavá třešeň a jedna skřín světlý buk. Teď navíc do ložnice přibude dětská postýlka :lol: :lol:

Předem díky za tipy a nápady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4425
26.7.13 09:01

To mi nikdo neporadí?? :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...