Malá odmítá cokoliv k pití

461
12.3.16 19:51

Mala odmita cokoliv k piti

Dobry vecer. Uz jsem uplne zoufala, takze se obracim sem. Moje 13-ti mesicni dcera odmita cokoliv k piti v jakekoliv forme, chce se akorat kojit. Zkousela jsem vsechny mozne lahve a savicky, davat ji to na lzicku, z hrnicku, zkousela jsem vodu, sladky caj, nesladky caj, juice, redenou presnidavku, sunar… NIC Savicku od lahve akorat kouse, jako by ani nemela saci reflex… Ja uz fakt nevim co mam delat… Je tady nekdo kdo mel podobne problemy? A co zabralo? Podotykam, ze nechat vyziznivet nefunguje, klidne nepije cely den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Nafrněná
12.3.16 19:54

Zkoušela jsi brčko? to většinou zabírá, jinak teď se to dá, ale přes léto bych jí normálně tu vodu stříkala do pusy chtě nechtě, to se nedá… už je velká na to si tak vymýšlet

• Citovat
  • Nahlásit
78729
12.3.16 19:55

@Martassek Měla a zabral čas… kluk mi začal pít někdy kolem 14 měsíců. Teď je mu 5, pořád tedy nepije nijak extra moc (ale to má po mě, já taky ne, jsem taky schopná celý den nepít), ale pije. Jo a tedy pije pouze vodu, mlíko, juice a kakao, jinak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3372
12.3.16 19:58

Ahoj, já mám skoro 16 měsíční, také stále kojím a kamarádky mi poradila flašku z obchodu (nevím jak to popsat přesněji), prodává se v ní sladké pití a když ji otočíš, tak nevytéká. Koupila jsem ji, šťávu dala pryč a do ní dala vlažný čaj. Dala jsem ji to do ruku, ukázala jak z ní pít, chvíli na to koukala, hrála si s tím (když spadla na zem, neřešila jsem to, protože jsem věděla, že se nic z ní nevyleje) a nakonec sama pochopila, že se z ní dá i pít. Tak to má teď tak na půl, pije z flašky a chodí si ke mně i na kojení. Zkus ještě tohle :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
12.3.16 20:02

Brcko jsem asi jako jedine nezkousela… :think: Me uz hlavne to kojeni neuveritelne ubiji, byt non-stop k dispozici, nesmet si vzit zadne leky, kdyz jsem nemocna… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
12.3.16 20:03

Flasku, takovou tu od Jupika jsem zkousela a tekla proudem… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
12.3.16 20:05

A hlavne u takovych lahvi je problem, ze ona netaha, vubec, takze ani nema sanci zjistit, ze tam neco je… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3372
12.3.16 20:06

@Martassek Ne ne, jupíka ne, teď jsem se kukla na název a je taková dlouhá WATERRR. Má uvnitř takovou záklopku, takže když se napije, tak se otevře, pak zavře a když to obrátíš, nebo spadne na zem, tak nic nevytéká. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
12.3.16 20:06

Flaška Kubík water neteče, děcka z ní taky rády pily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
12.3.16 20:08

Aha, tak to jeste muzu zkusit… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78729
12.3.16 20:08

@Martassek Je spousta léků, které můžeš i při kojení… a jinak pokud je problém jen v tom tahání, tak bych zkusila tu sportovní (Rajec, Matonni) a zmáčknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3372
12.3.16 20:09

@Martassek Právě, že malá taky netahala a říkala jsem si, že snad kojit nebudu snad věčně, ale jak si s tou flaškou furt hrála, tak nakonec na to přišla a je to už týden, co z ní během dne popíjí střídavě s mými prsy, ale už se to kojení díky tomu trošku stáhlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530
12.3.16 20:11

Malý nechtěl nic taky asi do 15 mesicu. A pak pil nejraději z obyčejného hrnecku. Různá pitka a savicky pochopil az ted v 18 měsících. Zlepšilo se to po úplném odstavení, kdy ty tekutiny musel něčím doplnit. Nejraději ma caj s medem a mléko. Postupně ho odstavuj a uvidíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
12.3.16 20:15

Lamala jste to nektera na silu? Jakoze jste dite drzely a nutily pit i kdyz rvalo? U nas totiz takove to mile pobizeni nefunguje. Zkusi, nechce, leti to do kouta a dale ji to nezajima…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78729
12.3.16 20:19

@Martassek Ne, neměla jsem důvod a ani pocit, že by to by k něčemu bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat