Malátnost a točení hlavy v těhotenství.

3143
1.11.08 10:15

Malátnost a točení hlavy v těhotenství.

Holky potřebuju poradit, jsem ve 2 měsíci a děsně se mi točí hlava, ale fakt tak, že lítám a ujíždím na stranu, nemůžu ani moc číst, takže možná to tu někde je, ale nemůžu to hledat. Někdy je to v pohodě, jindy děs.
Kafe jsem milovala, ale teď na něj jen pomyslím a je mi blbě.
Jsem na rizikovce- po poslední motolici, jsem začala špinit, tak nevím, jestli to má souvislost.
Napadlo mě kakao-třeba je to tlakem?
Nemáte nějaké tipy, jak to spravit? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3011
1.11.08 10:47

Kacko,

já měla to samé :? Měla jsem na začátku těhu hodně nízký tlak a hlava se mi motala úděsně!

Někdy kolem 14-16 t.t. to ustalo samo i tlak se mi spravil. To jsem ti moc neporadila, že :) Měla jsem ty motolice hlavně večer, snažila jsem se co nejvíce odpočívat, jak to jen šlo tak jsem polehávala.

Zmínila ses svému gynekologovi, když si na rizikovce může to souviset :?: :!

Přeju pohodové těhotenství a ať tě to brzy přejde.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
1.11.08 11:10

mdloby

Kačko, měla jsem to taky - u jednoho těhotenství - druhé v pohodě. Řekla jsem to i lékaři, ale souvisí to s tlakem. Já jsem se pak bála chodit i sama třeba do města - protože jsem několikrát sebou flákla. Pak jsem se naučila to, že jsem cítila změnu a rychle si sedla a to kdekoli :-)

Přešlo mě to až koncem 6tého měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24896
1.11.08 11:53

Ahoj,
zažívám to taky. Začne se mi motat hlava, bušit srdce. Když to stihnu, sednu si nebo lehnu. Když to nestihnu, tak sebou někde říznu o zem. Už se mi to stalo 2×. Není to příjmné, ale dr. mi řekla, že některé těhule prostě tohle mají a omdlívají.
Pomáhá hodně pít. Kávu jsem nikdy moc nepila, takže to ti neporadím.
Jestli s tím souvisí i špinění, nevím.
Já špinila taky na konci druhého měsíce. Dostala jsem na to nějaký prášky. Vždycky jsem raději jela do nem. na UTZ, ale vše bylo v pořádku.
Prý může prasknout cévka na děloze nebo je to od prokrvující placenty.

Tak pohodové těhu. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2931
1.11.08 12:05

Kačko,
na nízký tlak je dobré opravdu hodně pít, jak už se tady zmínila Mava. Nejlépe neperlivá voda, doporučuji 2litry.
Pak také pravidelná strava.
Pa a at je Ti lépe :D :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
1.11.08 12:07

Ahoj Kacko
predne gratuluji k tehu.
Jinak ja mela na zacatku tehu to stejne,hlava se motala jak na kolotoci-kvuli tomu jsem byla doma na rizikovce,na kavu jsem nemela ani pomysleni ale kolem 14tt se to vsechno upravilo samo,hlava se prestala motat a znovu prisla chut na kafco ktere jsem si pak davala kazdy den.
Zkus hodne pit-me to pomahalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
1.11.08 18:29

Holky moc díky- já se právě bojím s tím tlakem, protože u Barči jsem byla kvůli vysokému tlaku v nemocnici. Taminko máš krásné mimi- byly jsme spolu ve snažilkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
1.11.08 18:29

Holky moc díky- já se právě bojím s tím tlakem, protože u Barči jsem byla kvůli vysokému tlaku v nemocnici. Taminko máš krásné mimi- byly jsme spolu ve snažilkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
1.11.08 21:28

Kacko vsak ja si te pamatuju a proto jsem ti blahoprala. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu