Snaženi se to povedlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mona26Mira27
Povídálka 11 příspěvků 29.10.08 12:27
Snaženi se to povedlo

Ahoj holky dneska jsem zjistila že čekám miminko přítelovi jsem to řekla a byl rád ještě aby nám to potvrdil doktor.Mám strach že zase o to přijdu zae samovolným potratem přítel říká že na sebe mám dávat pozor bude si mě hlidat.Pkud jste to taky zjistily a jste rádi tak mi sem mužete napsat je to pro všechny.S poz­dravem Mona

Reakce:
mishutka
Stálice 95 příspěvků 29.10.08 12:32

Ahojky, moc moc gratuluju, vím přesně jaká to je radost. Když tak se zkus u doktora zeptat na prášky na udržení těhotenství, berou se zpravidla cca do 12tt, já jsem je měla, protože jsme se o mimi snažili přes rok a půl a nějak se mu nechtělo. Naštěstí si to pak rozmyslelo, takže jsme taky v sedmém nebi :) Držím pěsti, ať se to potvrdí a všechno probíhá v pořádku!

Mona26Mira27
Povídálka 11 příspěvků 29.10.08 12:51

miško děkuji za radu neboj řeknu to doktorovi.

Adinka
Stálice 68 příspěvků 29.10.08 13:59

Ahoj taky moooc gratuluju!!! Já jsem to zjistila před 14 dny a příští úterý jdu na první ultrazvuk. Tak doufám, že všechno bude v pořádku. Já jím jen kyselinu listovou. A snažím se myslet jen pozitivně :D

pavluša
Echt Kelišová 9534 příspěvků 02.11.08 18:39

Ahojky tak já to zjistila v pondělí takže jsme na tom asi skoro stejně. Koukala jsem zatím čerrvenec založený není. Máme skoro 20 měsíců starou holčičku a v květnu jsme o jedno mimi přišli. Manža to zatím neví nějak mám strach mu to říct.

Mona26Mira27
Povídálka 11 příspěvků 02.11.08 19:14
Snaženi se to povedlo

tak to manželovi řekni at ví o co jde a o co šlo já jsem to přítelovi taky řekla a je to v pohodě.

pavluša
Echt Kelišová 9534 příspěvků 02.11.08 20:59

Mony asi počkám do 6tt až budu mít snímek od doktora se srdíčkem ale třeba to nevydržím a řeknu dřív. :nevim:

Mona26Mira27
Povídálka 11 příspěvků 03.11.08 12:54

pavluša
tak to řekni dřív bude to opravdu lepší at se má na co těšit.

Amira
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 03.11.08 16:08

Ahoj, asi bych nevydržela čekat do 6 tt, řekla bych mu to určitě dřív, co když se na ten váš poklad bude chtít jít podívat k doktrovi s tebou. :lol:
Holky přeji krásná a hlavně zdravá miminka.

Mona26Mira27
Povídálka 11 příspěvků 03.11.08 18:49

Amira já jsem mu to řekla a byl rád až moc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >